Wpis z mikrobloga

O godzinie 22:30, po setnym odświeżeniu strony śledzącej przesyłkę od #pocztex moim oczom ukazał się status "Doręczenie przesyłki" z godziny 21:31. Szkoda, że będąc cały dzień w domu, ani nie mogłem się do #kurier dodzwonić, ani jej osobiście nie przywiózł, ani nawet awizo nie zostawił.
Co teraz robić? Czy #pocztapolska w ogóle coś może na to poradzić? Znajdą mi tą pakę, czy powiedzą, że jak kurier twierdzi, że doręczył, to pewnie doręczył?
Jak ja gardzę dostawami pocztexem. Kurier zawsze przyjeżdżał w innych godzinach, paczkę nawet raz zostawił na wycieraczce (akurat się z nim minąłem jak wyjeżdżał z parkingu).
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@pcela: Skrzynkę sprawdzałem - brak czegokolwiek. Nie wiem czy nadawca cokolwiek będzie mógł zrobić, skoro to przesyłka z aliexpress. Niemniej z pewnością spróbuję. Jutro też spróbuję do tego kuriera się dodzwonić.
Ale nadal jestem wnerwiony.
  • Odpowiedz
@Losek13:
Pocztex to przesyłki krajowe, tj. nadawca i adresat muszą być na terenie Polski.
Jak to z Ali, to jest szansa, że to nie twoja przesyłka (chińczyk potrafi podać ten sam nr przesyłki kilku osobom). Zakładaj spór ze sprzedawcą, choć szanse masz nikłe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@okowaszki Zaczekałem na następny poranek przed pisaniem jakichkolwiek skarg czy reklamacji. Zadzwoniłem do kuriera koło 9. Pan kurier stwierdził, że mu się "źle kliknęło i nie dało się cofnąć". Przeprosił i zapewnił, że dostarczy paczkę wieczorem.
Nie wiem czy coś Ci to pomoże. U mnie się trafiła zwykła ludzka pomyłka.
Trzymam kciuki żeby paczucha się znalazła Mirku.
  • Odpowiedz
@splitzy milion telefonów, wizyta na poczcie i w końcu przez jakiś numer z neta udało mi się dostać numer do jakiegoś kierownika. Po kilkudziesięciu próbach udało mi się do niego dodzwonić. Kurier sobie odhaczył, że dostarczył, żeby mieć lepsze statystyki. Później z tym jeździł prawie tydzień i nie raczył dostarczyć. Po interwencji tego kierownika paczka magicznie się znalazła i kurier przywiózł z przeprosinami. Cyrk
  • Odpowiedz