Wpis z mikrobloga

@Sixzeroeight: Jaki masz budżet? I czy koniecznie nową chcesz? Na pewno coś innego sie znajdzie niż 720.

edit: Mam moją 625 na sprzedaż jak chcesz. Kupiona nowiutka 20.12.2013. Dodatkowo oryginalna pomarańczowa klapka.
@Sixzeroeight: Nie zobaczysz różnicy w wyświetlaczu. Poważnie, dużo osób miało takie podejście, że nie, bo 625 ma z dupy wyświetlacz a trzeba z lupą podejść aby zobaczyć pixeliozę.

Btw. Jeden z wykopowiczów powiedział, że do 20.03.2014 stworzy appkę tylko do mirkowania, obsługującym gify, zdjęcia itd.

A appka wykopu na WP się tworzy od zera (ta co jest jest tworzona na WP7 i nie obsługuje np. gifów, aczkolwiek do przeglądania głównej jest
@kaskaderMike: Tak wiem ;) Znajomy ma 920 i bardzo sobie chwali i pewnie też bym brał, gdybym miał trochę więcej kasy.

Zastanawia mnie gdzie są obrońcy Androida teraz? Liczyłem na jakąś większą wymianę zdań z obu stron :) W każdym razie dzięki wielkie za opinie. Szalka zwycięstwa przechyla się ku 720; jestem zmęczony humorami Androida (zwłaszcza po aktualizacji Galaxy S Advance do 4.1.2 Jelly Bean).
@Czarny_Klakier: No to taaak ja nie przecze, ale jak nie miał za dużo pieniędzy to jednak wolałbym albo dozbierać troszke albo kupić używaną 820. Niby mała różnica w cenie, a w użytkowaniu kolosalna.

Bawiłem się chyba każdą Nokią z WP jaka wyszła i ani 520 ani 720 bym nie kupił. To są takie telefony po środku. Zamiast 520 bym polecał zawsze 620, a zamiast 720 polecał 820.