Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zakładałem konto w Millennium w oddziale. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się, że tam hasłem jest 8-cyfrowy kod ???? Nie da się ustawić normalnego hasła jak w innych bankach.
A co najlepsze babeczka kazała mi tam od razu ustawić ten osmiocyfrowy kod (haslo1) jako powtórzenie 2x swojego 4-cyfrowego pinu do karty, aby zapamiętać.
Chyba żaden inny bank nie ma takich gównianych zabezpieczeń. Do tego uśmiałem się z tych ich durnych nazw: "millenet" "millekod" i coś tam jeszcze.
#millenium #banki #smieszne #zabezpieczenia #niebezpiecznik #bankmillennium
  • 6
  • Odpowiedz
@arek-20 można mieć z nich beke ale jak pomagałem znajomej spoza EU założyć konto w polskim banku to jedynie w Millenium się udało bez #!$%@? się z dosylaniem dokumentów z kraju w którym znajoma mieszka. Pesel wystarczył.
  • Odpowiedz
można mieć z nich beke ale jak pomagałem znajomej spoza EU założyć konto w polskim banku to jedynie w Millenium się udało bez #!$%@? się z dosylaniem dokumentów z kraju w którym znajoma mieszka. Pesel wystarczył.


@mach0Bear: to znaczy ze Twoja znajoma byla z "dobrego" kraju. sa kraje (z poludniowej azji np) gdzie im obywatelom w niewielu bankach sie udaje zalozyc konto i np millennium nalezy do takich co sie
  • Odpowiedz
@arek-20: millenium najbardziej nieprzyjazny klientowi bank w Polsce, miałem przykre doświadczenia z ratami 0% , chcieli mnie oddać do windykacji za dosłownie 6gr odsetek które naliczyły się z automatu po natychmiastowym uregulowaniu różnicy w wartości między dwiema ostatnimi ratami (rata wyrównująca). Na infolinii oczywiście odsyłanie, przełączanie do kolejnych osób itp. a na moją prośbę o anulację noty odsetkowej o ww wartości usłyszałem od pana że nie ma takiej możliwości i
  • Odpowiedz
@coollfon: Dokładnie, znajomy tez miał kiedyś kontakt z infolinią tego banku i nic nigdy nie pomogli poza kierowaniem do oddziałów.

Wiele osób korzystało ich programu cashbacków GOODIE i się okazywało, że to dziadostwo nie naliczało cashbacków szczególnie na większe kwoty. Reklamacji nie uznawali.
  • Odpowiedz
@arek-20: Millennium, czyli bank który chce sprawiać wrażenie fajnego i nowoczesnego, a jest idealnym przeciwieństwem tego. Uwierz mi, nie chcesz być ich klientem.
  • Odpowiedz