Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien: oski sroski, żyj swoim życiem i nie martw się iluzją mitycznych oskich.

Ja na przykład zmarnowałem większość dotyczasowego życia i z własnej winy poniosłem więcej porażek niż umiem zliczyć i nienawidzę siebie w każdym calu i moje życie to ciota i #!$%@? i sam sobie wszystko #!$%@?łem i przez to już zawsze będę gorszy od innych, bo zmarnowanych lat nie dam rady nadgonić i gdziekolwiek się nie pojawię czuję się
@ZywiolakDebilizmu: Nie martwił bym się gdyby nie potężny blackpill, którego doświadczyłem kilkukrotnie. Świadomość, że nie ważne co zrobię i tak będę sto razy gorszy od wysokiego przystojniaka i nigdy nie dostanę tych uczuć co on mnie #!$%@?. Mając świadomość ile wysiłku mnie kosztowało wiele rzeczy podczas gdy oski założy tindera i każda mu ulegnie po kilku wiadomościach po prostu nie potrafię funkcjonować .
@ZywiolakDebilizmu: Co do twojej historii to bardzo mi przykro. Nie sposób mi ocenić na ile to co piszesz jest prawdziwe, ale wydaje mi się, że w pewnych kwestiach możesz być dla siebie zbyt surowy. Obserwuję cię tylko z perspektywy wykopu, ale mi wydajesz się być spoko ziomkiem. Napiłbym się z tobą pifka ugółem jakby była okazja.