Wpis z mikrobloga

Na czym to polega? Mam aktualnie iPhone na raty i bez problemu dostałem kredyt, teraz chciałem sobie wziąć projektorek w euro agd 30 rat 0% to wychodzi z 28zł miesięcznie więc miałbym projektor a nawet bym nie wiedział że place + zawsze jakas historia kredytowa. Tym czasem 3 banki odrzuciły wniosek, ktoś może wytłumaczyć o co chodzi bo to nawet zabawne nie jest xd
#bank #banki #kredyt #finanse
  • 19
@ZebraKz: chodzi o to, żebyś nie wpadł w spiralę zadłużenia. Po sposobie wypowiedzi stwierdzam, że masz słabą psychę. Bank też to wie. (σ ͜ʖσ)
@ZebraKz: Pozytywna historia spłat za kredyty konsumpcyjne nie ma pozytywnego wpływu na zdolność hipoteczną. Ma pozytywny wpływ jedynie na kolejne kredyty konsumenckie.

Negatywna historia spłat za kredyty konsumpcyjne ma negatywny wpływ na zdolność hipoteczną.

Dałeś się zmanipulować mirku, branie rzeczy na kredyt to tylko sposób żebyś kupował więcej niż powinieneś, a nie jakiś rozsądny ruch którym inwestujesz w swoją przyszłą zdolność kredytową.
  • 0
@PfefferWerfer: No to jeżeli serio tak jest to mogę to sobie po prostu kupic i walić zabawę w raty. Jaki to tylko ma sens że może wpłynąć negatywnie a pozytywnie już nie? To wszystko jest tak anty klient że żyć się odechciewa
postanowiłem brać dużo na raty żeby budować historie pod przyszła hipotekę


@ZebraKz: a zaznaczasz opcjonalną zgodę na zarządzanie informacja o twoim kredycie przez BIK, po zamknięciu zobowiązania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)