Wpis z mikrobloga

@wisniowy_smak miałem ten sam problem Mirku. Pisz na support banggood. Załóż wniosek o naprawę. Opisz problem i do tygodnia powinni Ci to ogarnąć. Producent odblokuje zdalnie Twoje urządzenie. Potrzebują numeru seryjnego. Mogą Cie prosić o nagranie problemu w formacie MP4. Tak czy siak powodzenia.
@rozcak85 już rozwiązane od tygodnia, ale dzięki. Jeszcze wkurza, że kazali wyjąć czarną szybkę z logiem (w tamtym miejscu powinny być kamery z przezroczystą szybką bez napisu), żeby zaczął autofocus działać, ale wtedy całość robi się mniej estetyczna.
@wisniowy_smak no też tak zrobiłem. Też Ci nie działa pilot w Netflix i Prime ? Nie mogę w tych apkach się pologowac bo pilot w nich nie działa. Działa mi YT i Disney. Innych jeszcze nie sprawdzałem
@rozcak85 ja sprawdzałem tylko yt i kodi. W zasadzie od takich rzeczy mam podpięte apple tv box, więc nie chce mi się za bardzo logować tam na kolejne serwisy (też nie ufam do końca Chińczykom - yt to jakies smart yt tube, chyba jakaś nieoficjalna apka).