Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak wszyscy wiemy nasz wspaniały kraj niesamowicie szybko się rozwija i dzięki wielu inwestycjom oraz odpowiedzialnej władzy staje się coraz piękniejszy i przyjazny do życia. Niestety są w kraju jeszcze miasta w których żyje sie gorzej.
Waszym zdaniem jakie jest w Polsce najgorsze miasto do życia?

#wroclaw #nieruchomosci #pytanie #ankieta #kiciochpyta #polska

Jakie jest najgorsze miasto w Polsce?

  • Wrocław 24.5% (38)
  • Breslau 11.6% (18)
  • Вроцлав 63.9% (99)

Oddanych głosów: 155

  • 10
@Ogau: Białystok to chyba jedno z lepszych miejsc do życia w Polsce. Oczywiście z pracą zdalną. Bo na miejscu znaleźć pracę 6 tyś na łapę bez pracy po 12h 6 dni w tyg można zapomnieć.
@pant: chyba dla piwniczaka. Mróz przez 3-4 miesiące w roku, jeszcze krótszy dzień, niż w cywilizacji, brak cywilizacji, brak lotniska, wszędzie daleko, żadnych gór. Jak ktoś lubi tylko siedzenie w piwnicy to gitarka, ale w każdym innym przypadku tragedia
@Ogau:
Mróz 3-4miesiace, krótszy dzień to chyba istnieje od 200mln lat na co niema się wpływu , co do mrozu to normalne ze północnym wschodzie jest zimno a południowym zachodzie ciepło.
brak cywilizacji ? Mówisz o imigrantach z 3 świata i somsiedzie jeżeli jest ich brak to niema cywilizacji?
brak lotniska to raczej większośc miast w Polsce
wszędzie daleko,żadnych gór bo w gdańsku czy w warszawie szczecinie są góry wszędzie blisko
na co niema się wpływu


@pant: ma się. Wystarczy przeprowadzić się na południe

gdańsku czy w warszawie szczecinie są góry wszędzie blisko


@pant: a gdzie ja wymieniłem Gdańsk i Warszawę? Bo Szczecin wymieniłem obok Białegostoku jako podobną #!$%@?

brak lotniska to raczej większośc miast w Polsce


Wystarczy zamieszkać w takim z lotniskiem

Takie argumenty z dupy


@pant: to twój jedyny argument, czyli

na co niema się wpływu

jest z