Wpis z mikrobloga

Google wyłączyło możliwość dodawania negatywnych ocen pod sprzedawcą ponieważ pojawiało się ich zbyt dużo. Dodałem negatywną ocenę (2/5) o lokalnym wykonawcy stolarki. Opinia była zupełnie na chłodno i kulturalna jednak bardzo dobrze opisałem co mi się nie podobało i dołączyłem zdjęcia. Jak widać Google chroni swoich klientów. Pewnie gdybym sam wcześniej miał możliwość przeczytania tych wszystkich negatywów które nie zostały opublikowane to bym nie stracił 12k na gówniany produkt. Dziękuję Google.

Już teraz wiem dlaczego jak czasem będąc za granica wybiorę restaurację z oceną 4,9 to na miejscu wygląda w najlepszym wypadku na naciągane 3,0 i muszę szukać innej...

#oszukujo #januszebiznesu #gorzkiezale #afera #google #oszustwo #zlodzieje #technologia #googlemaps
#internet #marketing
Dangarus - Google wyłączyło możliwość dodawania negatywnych ocen pod sprzedawcą ponie...

źródło: google

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly: Opinie na Google są gówno warte. Ja dwa razy w życiu napisałem taką negatywną opinię razem ze zdjęciem i żadna nie została opublikowana więc teraz postanowiłem o tym napisać. Jak nie wiadomo ile negatywów zostało zablokowanych to w sumie ogólne oceny są randomowe.
  • Odpowiedz