Wpis z mikrobloga

Recenzja piwa Koniec Świata z browaru Pinta.
Chowajcie pokale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To piwo mnie mega ciekawiło bo stylu sahti chyba nikt nie warzy w Polsce.
Piwo jest praktycznie bez gazu. Wyraźnie czuć jałowca, później takie nuty... zywiczno-przyprawowe? Ciezko mi to opisać, ja nie kopyr. Po przelknieciu zostaje wyraźny alkoholowy smak nadający goryczkę i rozgrzewanie w przełyku.
W taką pogodę jak na zdjęciu czyli właśnie stoję #!$%@? zmokniety na bagnach pod drzewem to piwo jest zajebiste i pasuje do scenerii.
Jak wrócę na dzielnie to idę do kraftosklepu dokupić że trzy butelki, #!$%@? to piwo jest zajebiste.
#piwo #craftbeer #pinta #sahti #pijzwykopem #szycheucontent
SzycheU - Recenzja piwa Koniec Świata z browaru Pinta.
Chowajcie pokale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T...

źródło: DSC_3243

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@SzycheU Pinta jakoś ostatnio wznowiła produkcje tego piwa? Bo ostatnio ciągle widzę wpisy o nim w internecie a pamiętam że piłem je jakieś z 6-8 lat temu. Co nie zmienia faktu że było ciekawe i faktycznie dobre na aktualną pogodę.
  • Odpowiedz
@Waffenek owszem pojawiło się jakoś w ostatnich tygodniach nowa warka
@SzycheU piłem to piwko jakoś niedługo po tym jak kopyt je recenzował i mega dobre zrobiło na mnie wrażenie, troche jakby ciasteczkowe i wogole nie przeszkadza ze jest bez gazu, zgadzam się ze na jednym nie ma co kończyc
  • Odpowiedz
@SzycheU myślałem że żołnierz xd w sumie nie powinno się chodzić w mundurze xd nawet niekompletnym. A tym bardziej pić piwa xd helikon też w kamuflażu monowskim? Xd masz kieszenie boczne na kurtce? Na ramieniu
  • Odpowiedz
  • 0
helikon też w kamuflażu monowskim

@Simfecstio: Wzór WZ.93, jeśli nie jest z monu to można nosić.

masz kieszenie boczne na kurtce? Na ramieniu

Tak. Pretensje miej do żołnierzy, którzy wynoszą rzeczy z jednostki i sprzedają je na olx xD
  • Odpowiedz
@SzycheU: W sumie nie można ani sprzedawać ani nosic xd powinny wpaść dwa mandaty xd

Tak. Pretensje miej do żołnierzy, którzy wynoszą rzeczy z jednostki i sprzedają je na olx xD

Z ciekawości, za ile kupiłeś? Dołu nie kupiłeś? Do lasu fajny, tylko w pełnym mundurze to troche przypau. Ale też ciekawe, bo jak są kopią odzieży kontraktowej to jak odróżnić monowskie od niemonowskiego? Metką tylko? Chociaż metka raczej wieczna
  • Odpowiedz