Wpis z mikrobloga

Niby gosc na poziomie, oglasza sam, nie idzie do szumowin z biura. Ale podobne jak moje ogloszenie ze znaleziska

https://wykop.pl/wpis/73413189/nieruchomosci-przegladam-nieruchy-z-wroclaw-na-por

Teraz typek sie ogarnal ale i tak SLABE zdjecia dal rybie oko nie wiem. Ale juz kibel nie jest nr 1, opis tak samo #!$%@?. I uwaga obecnie 7 biur to sprzedaje czy 8 oraz on. Dzwoni do niego pokemon ze ma klientow, ze on sprzeda zaraz, podobne w 2 tygodnie puscil
@Domciu: Zajebiste ogłoszenie nie powiem.

@Lonate A nie dałaś przypadkiem tam kwoty jako całości? Jak ja wystawiałem to chciałem być fair tak jak wykopki tutaj jojczą. Starczyło wpisać cenę wynajmu i dopisać pod spodem w ogłoszeniu jaki jest czynsz i nagle się rozdzwoniły telefony do mnie.
@Iudex: Cena jest z dupy, ale podejrzewam, że wystawijacy dodał kaucję i razem wyszło 8 kafli, bo jeśli nie to kogoś srogo pogięło xD

@Darth_Gohan: Normalnym jest, przynajmniej dla mnie, że po to jest opis aby właśnie napisać w nim między innymi o dodatkowych kosztach - czynszu itd. Jak wrzucasz od razu całą kwotę w ogłoszenie to jest to bardzo mylące jak również odrzucające dla potencjalnego nabywcy ;)
@Darth_Gohan mieszkanie przygotowane pod studentów, ogłoszenia na pokoje osobno. Wystawione przełom sierpnia i września. Jeden pokój poszedł szybko, drugi będzie wynajęty od grudnia, został trzeci.
@Domciu:

Jak wrzucasz od razu całą kwotę w ogłoszenie to jest to bardzo mylące jak również odrzucające dla potencjalnego nabywcy ;)


Poczytaj co piszą wykopki tutaj. Część chce tylko koszt wynajmu jako wynajem. Mówię Ci jak wyszło w praniu. Zamiast wystawiać cenę jako całość wpisałem ile tam czynsz i reszta i nagle poszło w 1 dzień. Szkoda nerwów.

@Lonate No u mnie było całe mieszkanie na wynajem. Zrobiłem tak jak wszyscy
@Darth_Gohan: Ja też wystawiałem mieszkanie na wynajem i zawsze robiłem to w taki sposób jaki uważałem za najbardziej logiczny i jaki sam bym chciał czytać jakbym szukał mieszkania. Cena wynajmu jako główna cena. Wszystkie dodatkowe koszta w treści ogłoszenia. Zrobiłeś w taki sposób w jaki przedstawiłem i poszło czyli tylko się potwierdza by robić to tylko w taki sposób ;)