Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony #lesnewpisy
Koniara dobra z tekstem "wspaniały, dobry i fajny facet z Ciebie ale nie dla mnie, dla innej" mogła dodać że, tak wspaniały że, nie może tego zrobić innej kobiecie i woli żeby inna była szczęśliwa i na pewno niejedna będzie się o niego biła i chciała żeby z nią był ale ona ma za dobre serce i jest altruistką dlatego go nie wybiera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Zwierz33 - #rolnikszukazony #lesnewpisy 
Koniara dobra z tekstem "wspaniały, dobry i ...
źródło: Koniara
  • 12
@jedna_odpowiedz:

to była tylko kurtuazja. Irek to drewno.


A ja myślę że, coś bardziej stronę sarkazmu (ona lubiła dogryzać i czepiać się) niż kurtuazji aczkolwiek pamiętajmy że, to program tv i nie wiadomo jakbyśmy sami się zachowali. Poza tym często sami nie lepiej wyglądamy w realu jeśli chodzi o relacje i rozmowy tylko nie widzimy tego z boku a z pierwszej osoby. trzeba by kamery i mogłoby się okazać że, wcale
@Plotkova99:

Myślę, że odesłanie ich do domu to było najlepsze co mogło ich wtedy spotkać :D


No ja życzyłem temu przygłupowi czarnemu żeby wgrał bo szkoda tego Irka, za spokojny i normalny a ten postrzelony to idealnie by do niej pasował. Jak głupi i głupszy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą taki make up sobie zrobiła że, wyglądała jak przepita ( ͡ ͜ʖ ͡
@P3tro: Zgadza się w 100 % ale Irek też odwalił bo mówił przy niej że, odjedzie na moto a to błąd bo niby przewidział ale daje jej do myślenia a z drugiej jakby nie chciał tam być. Ja bym powiedział że, fajnie było ale 5 dni to zbyt krótki czas i jak wybierze to tak będzie, jeśli wybierze mnie to będziemy się spotykać i zobaczymy co z tego wyjdzie. a jeśli
@jedna_odpowiedz: W sumie tak. Ale ja np. i tak wolałbym kogoś spokojnego a nie postrzelonego jak ten czarny. Chociaż obydwoje mogliby poza programem wrzucić na luz. Pewnie Irek lepszy bo prędzej normalny a tamten jakby tak pajacował przy każdym na imprezkach itd... to bym mu patelnią przywalił na miejscu baby ( ͡º ͜ʖ͡º)
@momafi:

Janek miał czasem przebłyski IQ, a Irek nie potrafi z siebie 2 logicznych zdań wydobyć.


Może, tą edycję nie oglądam od początku tylko ostatnie 3 odcinki więc nawet nie zapamiętałem dobrze imion uczestników ( ͡° ͜ʖ ͡°)