Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że Braun wywołał mutację koronawirusa na wariant o wiele mniej śmiertelny oraz przeprowadził miliardy szczepień - bo właśnie dzięki temu nie mamy obecnie pandemii, jakby ktoś pytał.

Odkładając żarty na bok, to jest przerażające, że jest cała masa ludzi, która wymyśliła sobie alternatywną rzeczywistość i zaciekle w nią wierzy.

#neuropa #bekazprawakow #polityka
Pobierz EvilToy - Nie wiedziałem, że Braun wywołał mutację koronawirusa na wariant o wiele mn...
źródło: Screenshot_20231119_010506_Brave
  • 55
@EvilToy słyszałeś o ustawie Hoca? O wysłuchaniu publicznym?
O interwencjach poselskich? Konfa i Braun zrobili dużo aby zamordyzm nie poszedł dalej. Teraz każdy pyerdoli kocopoły a niewiele brakowało żeby ludzie musieli się zaszczepić pod rygorem utraty pracy. Także sobie tą alternatywna rzeczywistość możesz w sposób namacalny prześledzić w projekcie ustawy i stenogramach posiedzeń komisji Typie.
@an-drzej Typie, przeczytaj co napisałem powyżej. Powstał projekt ustawy gdzie od obowiązku szczepienia było uzależnione otwarcie zakładów pracy. Ja wiem ze ignorancja zwalnia z myślenia i analizy, ale fakt jest taki że gdyby nie Konfa i protesty przed sejmem to legislacja by uderzyła w każdego kto nie przyjął mrna że szczepionką.
Możesz się naigrawac ale dokumentacja jest na stronie sejmu, a ten soros to jakiś Twój fetysz?
@EvilToy Mnie tam nie obchodzi że miliony ludzi poszło się zaszczepić i bawić w jakieś eksperymenty. Być może gdybym miał 90 lat i tak by mnie nastraszyli to też bym poszedł. Jednak mając 35 lat miałem kontakt z kilkunastoma chorymi i sam byłem chory 2 razy i jakoś nic specjalnego ani mi ani tym osobom się nie stało. Zaszczepiebi znajomi przechodzili tak samo chorobę jak ja a czasem i cieżej. Ogólnie niech
@Arcyksienciuniu: Ryja masz jak kłamliwa kreatura.
Maseczki na zewnątrz wycofano w maju 2021, rózne ograniczenia wycofywano w różnym terminie.
Ale masz rację. Stan zagrożenia epidemiologicznego wycofano... w maju tego roku. Ponad rok po wybuchu wojny XD.
@Anyper każdy normalnie myślący człowiek przyjął 2 dawki (skutecznej szczepionki), żeby nie narażać staruszków na śmierć i zapomniał o sprawie jak się okazało, że wirus nie jest aż taki groźny, a szury nadal po latach produkują ściany tekstu:
„kłiiiii daliście się zniewolić kłiiiii, ile dawek już 88?”
@konsonanspoznawczy nie wiem czy to sarkazm bo przecież po szczepionkach nadal ludzie chorowali i zarażali. Nawet jeśli działała co przecież nie mówie że jest kłamstwem to nadal narażało się staruszków. Ja tam nie śmieje się z zaszczepionych. Chcą to niech sie szczepią na co tylko chcą. Każdy niech sobie robi jak tam chce. Zresztą jakim mogłem być zagrożeniem spacerując po parku? Czy jeżdżąc na rowerku? Zwyczajnie jaja sobie zrobili z ludzi i