Wpis z mikrobloga

Chyba czas na tag z moimi wysrywami... Proponuję #bezdomnypapaj


Anony, mimo dalszych prób zakładania kont w #uber czy innym #wolt (rejestracja rozpoczęta o wiele wcześniej) postanowiłem w końcu sprzedać torbę z #glovo. Przyjechał po nią jakiś #ukrainiec #cebula i gdybym nie potrzebował kasy na już za nic bym się nie zgodził. Z oferowanych 80 zł (oferta fajna jak na te #!$%@?łe torby) zlicytował do 50 przez dziurę z tyłu i już #!$%@?, przeżyłbym gdyby cudem w #hostel wczoraj nie znalazło się miejsce za które muszę zapłacić 45 PLNów. Gadałem z ziomkiem by iść do #!$%@? #noclegownia ale mówi, że nie mają miejsc. Do tego #!$%@? jeszcze sypie #!$%@? śnieg, a wczoraj dostałem wiadomość od sąsiadki że mam jak najszybciej odebrać swoje rzeczy, bo będą sprzątać garaż na zimę.
Jakbym miał możliwość wzięcia tego na już to bym zastawił albo sprzedał swój monitor, bo z PC średnio z uwagi na poobijaną w wyniku furii obudowę
Jedyny plus to, że w piątek po południu dostałem informację, iż mam dzwonić do pewnej babki i robota od zaraz, ale dzwoniłem chyba z 7 razy w piątek i #!$%@?. Spróbuję jutro

Chciałem zastawić chwilę temu rower, który kupiłem z Waszą pomocą by mieć cokolwiek to w #lombard usłyszałem, że jedynie paragon z sklepu, gdzie kupiłem go od chłopa z #olx

Ja już serio mam #!$%@? dość

#przegryw #depresja #poznan
  • 2