Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!

Jutro startuje szósta edycja wykoPAKI, ale już dziś chcielibyśmy przedstawić Wam tegoroczną nowość, którą kierujemy wyłącznie do najbardziej zaangażowanych uczestników, dla których szczególnie istotne jest postaranko.

Tegoroczna wykoPAKA wystartuje nie z dwoma formułami jak dotychczas, a z trzema! Dodatkowa formuła - Gold, dostępna będzie jedynie dla osób, które brały do tej pory udział przynajmniej raz w formule Plus i bezproblemowo wywiązały się ze swojego zadania. Wymagana długość opisu w formule Gold to 4000 znaków. To sporo, jednak podkreślamy, że to formuła dla najbardziej zaangażowanych uczestników. Pozostałe wymagania uczestnictwa są identyczne jak w formule Plus.

Jeśli chodzi o przygotowywane paczki, to jest to formuła dla najwybitniejszych Mikołajów, tu nie będzie taryfy ulgowej. Jeśli Twoje paczki przechodzą weryfikację bez żadnych uwag, a Twoi odbiorcy zachwycają się listem aż do maja kolejnego roku - to formuła dla Ciebie.
Minimalna wartość paczek w Goldzie wynosi 180zł.
Podczas weryfikacji paczek moderatorzy będą kładli szczególny nacisk na staranność i zaangażowanie uczestników. To nie jest miejsce na przeciętne paczki. W Goldzie niezwykle ważna jest kreatywność i bezproblemowość. Jeśli na widok odrzuconego zgłoszenia weryfikacyjnego Twoje ciśnienie skacze, na myśl przychodzą Ci niecenzuralne słowa i chcesz się wykłócać - ta formuła niestety nie jest dla Ciebie.

Weryfikacja będzie restrykcyjna, jednak jeśli czekasz na start zabawy przez cały rok, chcesz włożyć w przygotowanie paczki całe swoje serce i tego samego oczekujesz od swojej pary, to jest to formuła właśnie dla Ciebie.

Uwaga! Jeśli do uczestnictwa w formule Gold zgłosi się zbyt mała liczba uczestników by rozlosować pary, zastrzegamy sobie możliwość przepisania wszystkich lub pojedynczych uczestników do formuły Plus w dniu losowania, bez wcześniejszej informacji.

Pozdrawiamy, Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!

Jutro startuje szósta edycja wykoPAKI, ale już dziś ...

źródło: f80d56f82866f0e1

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: no spoko tylko gdybym dokladnie to samo kupila na [etsy](https://www.etsy.com/pl/listing/1599659817/pet-embroidered-sweatshirt-pet?) to jest już 150-250zł za haft maszynowy, a ręczny to 500+. Żadna z moich paczek to nie był tylko haft, często był to drugi równolegle "główny" prezent, więc żeby nikt mi nie zarzucił, że próbuję przycebulić i wysłać komuś haft i czekoladę w ramach formuły gold czy nawet plus.
@wykoPAKA dlatego chciałabym od Was odpowiedź żebym wiedziała
  • Odpowiedz
@voliereen wyceny i w ogóle uwzględnie wyjątków będziemy dogadywać indywizualnie. Nie mogę dać gwarancji co będzie wyjątkiem i na ile wycenimy, póki tego nie zobaczymy i co ważne, nie wiemy czy w ogóle pasujw do Twojej pary ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@chybaDapi: kwestii dopasowania do pary rzeczywiście nie sposób ocenić w tym momencie, ale może jakieś szybkie case study tego, co @voliereen już kiedyś wysłała? Polecam czapkę z grzybem jako przedmiot dyskusji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) PS. Wiem, że masz pewnie teraz mnóstwo pracy, ale wspieram całym sercem @voliereen,
  • Odpowiedz
Minimalna wartość paczek w Goldzie wynosi 180zł.

Podczas weryfikacji paczek moderatorzy będą kładli szczególny nacisk na staranność i zaangażowanie uczestników. To nie jest miejsce na przeciętne paczki.


@wykoPAKA: Przerost formy nad treścią.
Idźcie z tym do przedszkola, może dzieciaki docenią.
Ci z przeciętnymi paczkami są według was gorsi.
Nie zapomnijcie dopisać, że trzeba wam wysłać paragony.
  • Odpowiedz
Mega pomysł z tym Goldem, już się nie mogę doczekać :D ale jednocześnie mam jeszcze jeden pomysł, może komuś się spodoba z "szefostwa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No bo jak już robić Golda, to po całości. I ja uważam, że ważna jest nie tylko sama zawartość, ale też forma podania, szczególnie jeśli ma być to bardziej angażująca formuła. Sam w tamtym roku nie byłem z siebie dumny, bo
  • Odpowiedz
  • 7
@voliereen wyceny i w ogóle uwzględnie wyjątków będziemy dogadywać indywizualnie. Nie mogę dać gwarancji co będzie wyjątkiem i na ile wycenimy, póki tego nie zobaczymy i co ważne, nie wiemy czy w ogóle pasujw do Twojej pary ( ͡º ͜ʖ͡º)


@chybaDapi to jest jakiś żart? Z przyjemnej zabawy chcecie zrobić jakieś korporacyjne podejście do tego? Paragony/faktury trzeba będzie załączać, czy może bliżej nieokreślona ocena "moderatora
  • Odpowiedz