Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopakowicze!

Jutro startuje szósta edycja wykoPAKI, ale już dziś chcielibyśmy przedstawić Wam tegoroczną nowość, którą kierujemy wyłącznie do najbardziej zaangażowanych uczestników, dla których szczególnie istotne jest postaranko.

Tegoroczna wykoPAKA wystartuje nie z dwoma formułami jak dotychczas, a z trzema! Dodatkowa formuła - Gold, dostępna będzie jedynie dla osób, które brały do tej pory udział przynajmniej raz w formule Plus i bezproblemowo wywiązały się ze swojego zadania. Wymagana długość opisu w formule Gold to 4000 znaków. To sporo, jednak podkreślamy, że to formuła dla najbardziej zaangażowanych uczestników. Pozostałe wymagania uczestnictwa są identyczne jak w formule Plus.

Jeśli chodzi o przygotowywane paczki, to jest to formuła dla najwybitniejszych Mikołajów, tu nie będzie taryfy ulgowej. Jeśli Twoje paczki przechodzą weryfikację bez żadnych uwag, a Twoi odbiorcy zachwycają się listem aż do maja kolejnego roku - to formuła dla Ciebie.
Minimalna wartość paczek w Goldzie wynosi 180zł.
Podczas weryfikacji paczek moderatorzy będą kładli szczególny nacisk na staranność i zaangażowanie uczestników. To nie jest miejsce na przeciętne paczki. W Goldzie niezwykle ważna jest kreatywność i bezproblemowość. Jeśli na widok odrzuconego zgłoszenia weryfikacyjnego Twoje ciśnienie skacze, na myśl przychodzą Ci niecenzuralne słowa i chcesz się wykłócać - ta formuła niestety nie jest dla Ciebie.

Weryfikacja będzie restrykcyjna, jednak jeśli czekasz na start zabawy przez cały rok, chcesz włożyć w przygotowanie paczki całe swoje serce i tego samego oczekujesz od swojej pary, to jest to formuła właśnie dla Ciebie.

Uwaga! Jeśli do uczestnictwa w formule Gold zgłosi się zbyt mała liczba uczestników by rozlosować pary, zastrzegamy sobie możliwość przepisania wszystkich lub pojedynczych uczestników do formuły Plus w dniu losowania, bez wcześniejszej informacji.

Pozdrawiamy, Ekipa wykoPAKI
#wykopaka
wykoPAKA - Cześć Wykopakowicze!

Jutro startuje szósta edycja wykoPAKI, ale już dziś ...

źródło: f80d56f82866f0e1

Pobierz
  • 59
@acidd:

no niezła koncepcja, wchodzę w to, ALE powinniście też zwiększyć wymagania co ilości wpisów dla takich osób. Serio czasami jest ciężko wymyśleć coś fajnego i nawiązać do czyjegoś życia jeśli nie ma z czego czerpać. Co o tym myślicie?

Przecież dlatego jest większy opis wymagany. Sporo ludzi shitpostuje tylko(np. ja) to wpisy niewiele by Ci dały xD
@wykoPAKA: czyli jakieś 95% szans, że nikt w tej formule nie odwali, za to większa szansa, że trafię kogoś, komu już robiłam paczkę albo robił mi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zastanawia mnie tylko co będzie z tym wycenianiem rękodzieła, czy moja koszulka z haftem zostanie wyceniona na mniej niż koszulka za 100 zł z logo friends, bo za gładki t-shirt zapłaciłam 50zł a nie 100 ( ͡