Wpis z mikrobloga

Ostatnio siedzę dużo na tagu przegryw i ludzie tam piszą że, nienawidzą normików czyli zwykłych ludzi, tych co mają związki i czują nienawiść jak widzą że, ktoś jest szczęśliwy albo coś ma... Kiedy ktoś odniesie sukces to frajer i na pewno ukradł nawet jeśli sam do czegoś doszedł albo odkłada parę lat i kupi drogie auto. I tak jeden gość pisał że, jest zafascynowany osobą z nagrania i tak powinni przegrywy robić bo inni mają a oni nie bo są uczciwi to dlatego nie mają i przez społeczeństwo nie mają ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Co myślicie o takich ludziach z tagu przegryw ? Dobrze myślą czy nie ?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek #motoryzacja #rozowepaski #rozowypasek
Zwierz33 - Ostatnio siedzę dużo na tagu przegryw i ludzie tam piszą że, nienawidzą no...
  • 15
@Zwierz33: Opisujesz typowego janusza z roboty, polaczka pospolitego, starego trzeźwego i tak dalej i tak dalej. Wada narodowa Polaków jako takich która strasznie nam utrudnia życie to zawiść. Nienawiść do tych co osiągają zarazem przy braku poprawiania siebie to chyba to i dołączając syndrom ofiary albo kompleks niższości mamy tą narodową bolączkę.
@wonsz337: No tu masz 100 % prawdę, tak samo ja masz związek to kto może jeśli masz takie osoby w swoim otoczeniu to będą próbowały szkodzić ile się da i ja tylko się da bylebyś miał gorzej albo żeby coś popsuć ( _) Namieszać, skłócić itd...
@Zwierz33: Mam doświadczenia z osobą która jako formę autoterapii deprecjonuje wszystkich innych samemu pchając się w środek zainteresowania, jedyne co robi to przechwala się i całe swoje istnienie podporządkowała maskowaniu kompleksów i unikaniu podjęcia pracy nad sobą - tak to widzę choć może być inaczej. Tacy ludzie czują się lepiej kiedy wprawią kogoś w wstyd czy smutek itp. widząc ze teraz oni są lepsi, szczęśliwsi, ważniejsi czy stoją wyżej. A może
@Orowerbogatszy: Jest trochę mądrych rzeczy odnośnie "lipy" na wielu płaszczyznach a poza tym no takie średniej jakości treści albo jaja. I pierdy o kwadratowych szczękach ¯\(ツ)/¯
Reszta to abstrakcje i jad odnośnie wszystkiego co się da []
Te mądre rzeczy to zaledwie parę profili na krzyż ¯\(ツ)/¯
Co myślicie o takich ludziach z tagu przegryw ? Dobrze myślą czy nie ?


@Zwierz33: Myślę, że #!$%@? mnie to obchodzi i nie po to mam tag na czarno, żeby widzieć twój wpis, którego specjalnie nie otagowałeś.
@wonsz337: To co piszesz idealnie wpasowuje się w 80 % ludzi pracujących na taśmie w fabrykach, podobnie jak to co panuje na tagu niestety... Tam tak samo kolega a tu cyk pójdzie podpierniczyć, głupa zrobić, coś rozwali i na Ciebie zgonić. Kiedyś jak jeszcze pracowałem w fabryce wyobraź sobie autko zmieniłem, nic drogiego takie ok. 10 tys. parę osób pytało o auto, pooglądali i poszli. Wśród nich typ z maszyny obok,
@Zwierz33: Ja jak wszedłem w posiadanie mieszkania czego nie ukrywam że dzięki rodzinie i zwyczajnemu dostaniu w darowiźnie spadku. To typ którego opisałem z okresowego żartowania zaczął rozsiewać o mnie plotki na poziomie 15 latka myśląc że nazwanie mnie gejem lub prawiczkiem jakoś mnie tam poniży i odizoluje od grupy, metodą szarego kamienia radzę sobie z tym dość dobrze. Bezczelnie nie zauważając że jestem poniżany doprowadziłem do sytuacji gdzie śmieszkuję z
@Sla_Voy:

żeby widzieć twój wpis


A co ja trendowaty czy co ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Nie jest to wpis typowy dla tagu przegryw to w czym problem ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Zwierz33: jak przeginał to potrafię poniżyć brutalnie i okrutnie tak że sam się wstydzę i raz mu to zrobiłem trafiając prosto w kompleks, typ nie wychodził zza swojej maszyny przez tydzień
@wonsz337: Najlepiej to uciekać z takich robót poprzez kursy, jakieś inwestycje w siebie. Tylko problem w PL jest taki że, wkładasz czasami dużo kasy w siebie i później musisz inwestować czas, wiedza a kasa jak w fabryce gdzie nie muszą nic poza tym że, są w robocie i wykonują ją przez 8 h.
@Zwierz33: problem mam w stabilności i wyrobionej pozycji, czyta wygoda, znani ludzie, przebyta próba sił z kierownikiem, swego rodzaju renoma dobrego pracownika która zapewnia tą pewność jutra. A trafić na złych ludzi można wszędzie i mogą być gorsi, mnie np grupa nie postawiła w roli ofiary ze względu chyba na zwykłe pozytywne nastawienie do ludzi i poznawanie ich