Wpis z mikrobloga

kierwa dał wywiad w Rzeczypospolitej czego rozumiesz? Masz głowę tylko do jedzenia czy jak? Akt notarialny ma JKM podpisać żeby przestał contestowac? Typowy konfiarz xD

@jadepobiegac: Ale ty wkleiłeś zdjęcie posta oko.press, a nie żaden wywiad w Rzeczypospolitej.
@jadepobiegac: Sławomir Mentzen:

Polecam wywiad w Rzepie z Korwinem. Wywiad niestety dowodzi, dlaczego to musiało się tak skończyć. Żadnych rozmów z PiS oczywiście nie było, nie mam pojęcia czemu mówi takie głupoty.


hmm ktoś tu kłamie, tylko nie wiem kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inkill: @duszan_z_kapitana_dupy @GIGANIETOPER @hiszpanskizdobywca @SrebrnySurfer

Brawo konfiarskie tłuki. Pokazujecie cały czas jak bardzo niskie IQ macie xD

Główną cechą Korwina jest to że on nie potrafi trzymać języka za zębami i zawsze mówi to co myśli, bez obwiniania w bawełnę i bez zmyślania.

Wy teraz jak dzbany mówicie że Korwinowi nie wolno wierzyć albo ignorujecie co powiedział i śmiejecie się, że neuropki go słuchają xD

Jak tępym człowiekiem trzeba być by
@jadepobiegac: @cwlmod

to powodzenia jak bierzecie na poważnie co on #!$%@? xD

Jestem zdumiony, bo ja jestem uważany za najbardziej logicznego, najbardziej inteligentnego polityka w Polsce, a tu się chce zrobić ze mnie człowieka niespełna rozumu – skomentował Korwin-Mikke
@cwlmod: oczywiście, że jest. Odkleił się w okolicach 60. Tak samo jak Jaro. Starsi ludzie przestają ogarniać, albo raczej nie są świadomi, że ich mózgi nie działają tak samo jak w młodości.
@cwlmod Ale ty musisz mieć smutne życie typie xD Mam nadzieję, że trochę ci ulżyło dzięki temu, że poplułeś sobie jadem w internecie do jakichś randomów i porzucałeś inwektywami. Musisz w swoich oczach być teraz taki bardzo męski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może kiedyś Twój oświecony umysł zrozumie, że jednocześnie można nie wykluczyć takiej opcji, że Korwin mówi prawdę, ale jednocześnie można jego wypowiedź podać w wątpliwość.
hiszpanskizdobywca - @cwlmod Ale ty musisz mieć smutne życie typie xD Mam nadzieję, ż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz