Wpis z mikrobloga

@giga_jablecznik: ciekawe w tym wszystkim jak lewica bezrefleksyjnie pluje w twarz ofiarom faktycznego wyzysku. Teraz wyzysk to wynik oczekiwania nieobarczonego żadnym rygorem, żadnymi konsekwencjami niezastosowania się. Absurdalne że to im uchodzi płazem
  • Odpowiedz
@brak_sumienia
Sam jakiś czas temu pytałem więc odpowiem - dziwni ludzie z Internetu wymyślili sobie, że wobec osób normalnych zaczną używać słowa cis (slowo cis jest zaczerpnięte z chemii podobnie jako słowo trans jednak w tym znaczeniu, jest to po prostu eufemizm do słowa „normalny”, ale to słowo jest obecnie na cenzurowanym).
  • Odpowiedz
Uważam, że jeżeli ktoś głosi jakieś tezy to powinien je umieć uargumentować.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: A co ma umiejętność argumentowania do omawianego zjawiska? Jak ty wygłosisz jakiśpogląd to będziesz wygłaszał referat każdemu głąbowi, który na starcie jest wrogo nastawiony, mimo że nie zadał sobie absolutnie żadnego trudu sprawdzenia podstaw, ale za to naczytał się bzdur w propagandowych mediach?

Ja wiem, że dyskusje czasami są trudne i jeżeli druga strona ma na celu tylko
  • Odpowiedz
Opresja i nie wnikaj


@FrankTheTank: A jak wnikasz - to kolejna opresja - epistemiczna.
- E, jaka? Co to? A na co to komu?
- ooo - znów mnie opresjonujesz!!!
- JA? Ale jak??
- O i znów!!! Ratunku!!!! Gwałco epistemicznie!!!
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: od kiedy "murzyn" jest obraźliwym słowem?

a poza tym zero zaskoczenia, dlatego chcą wprowadzać zamordyzm i myślozbrodnię pt. o rzymianach, lgbt i aktywistach ani złego słowa bo kierują się emocjami i nie potrafią poprzeć własnego stanowiska logicznymi argumentami
  • Odpowiedz
Ci zaraz powiedzą, że przytaczasz złe badania, że na chłopski rozum to jest inaczej, że to przesada i nikt tak nie myśli, a w ogóle to on nigdy nie poczuł się dyskryminowany to inni też nie powinni.


@CudMalina: Czyli jak ci napisze, że biali mężczyźni (mniejszość pod każdym względem) są ogromnie dyskryminowani - to przytakniesz mi i nie posuniesz się do gwałtu epistemicznego?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

A co ma umiejętność argumentowania do omawianego zjawiska? Jak ty wygłosisz jakiśpogląd to będziesz wygłaszał referat każdemu głąbowi, który na starcie jest wrogo nastawiony, mimo że nie zadał sobie absolutnie żadnego trudu sprawdzenia podstaw, ale za to naczytał się bzdur w propagandowych mediach?


Ale skąd masz pewność, że rozmówca jest wrogo nastawiony? Czasami przecież ludzie serio chcą wiedzieć o co chodzi w feminizmie, bo nie rozumieją do końca, bo nie
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: jak tak czytam ten post to bym aż chciał powołać do życia partie -partia wsparcia mężczyzn gdzie jednym z postulatów byłby projekt prostytutek dla osób niepełnosprawnych oraz w podeszłym wieku finansowany przez rząd. By nasze kochane alternatywki-feministki walczyły o możliwości czerpania legalnego zarobku z nierządu. Może ja żyje w jakiejś mistycznej krainie, ale nigdy nie bylem świadkiem wykluczenia ze względu na płeć. Feminizm się kończy tam, gdzie zaczynaja się schody
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik: btw uciąłeś najlepszą część ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drogie panie, to nie przez "pozycję społeczną" nie macie szans wygrać takiej dyskusji... I jeszcze olaboga, osoba "uprzywilejowana" śmie podawać kontrargumenty XD
ksndr - @giga_jablecznik: btw uciąłeś najlepszą część ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drogie panie, to ni...

źródło: lol

Pobierz
  • Odpowiedz