Wpis z mikrobloga

@Menel94: u mnie działa to tak, że burgera z food trucka to łatwo zrobić w domu i wsm dla mnie smakują domowo, a burger z maka to burger z maka, tysiące technologów żywności pracowało nad kompozycją i do powtórzenia w domu bez dużego skila się nie da
Ja bardzo lubię
  • Odpowiedz
@Menel94: też ostatnio kupiłem z ciekawości i szczerze to był najgorszy burger jaki jadłem. W mcdonldzie nawet takiej innej kanapki nie znam co by mi gorzej podeszła. Bułka jakaś taka gumowata, kupiłem wersję z żurawiną, jej w ogóle tam nie zobaczyłem, był słodki ale nie czułem tam żurawiny tylko jakies gówno słodkie. Jedyny plus że w sumie da się tym lekko najeść na małego gloda jak Doda się do tego frytki.
  • Odpowiedz
@Menel94 Fenomenem tej kanapki jest bul dupy o nią i w sumie tylko dlatego jem ją więcej niż ze dwa razy dla odskoczni od wieśków i royali.

Enjoy porównywanie fastfooda do burgerowni xD czas zacząć teatr ludzi którzy z gastro korzystają dwa razy w miesiącu xD
  • Odpowiedz
@Menel94 fenomen to jest w umiejętności promowania swoich produktów przed McDonald's skoro ty się tak zesrałeś o czyjąś opinię na temat yebanej kanapki, że musiałeś o tym napisać na wykopie, a ja się tak zesrałem, że musiałem na to opisać.

W tym jest całe clue. Ludzie o tym gadają, jest o tym głośno. Jakby nie wykop to bym nawet nie wiedział, że to jest kanapka sezonowa bo po prostu raz na jakiś
  • Odpowiedz
  • 0
Enjoy porównywanie fastfooda do burgerowni xD czas zacząć teatr ludzi którzy z gastro korzystają dwa razy w miesiącu xD


@Vadzior: Pisałem o food truckach, a te podchodzą jak najbardziej pod fast food.
  • Odpowiedz
  • 0
A żeby porównywać kanapki z baru szybkiej obsługi do burgerowni, które robią wszystko na miejscu z naturalnych, nieprzetworzonych produktów dobrej jakości to trzeba być debilem yebanym do potęgi.


@LezliNilsen: Pisałem o food truckach, a food trucki zdecydowanie podchodzą pod fast food.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior:

"Food truck – furgonetka będąca punktem sprzedaży jedzenia, zwykle zaliczanego do kategorii street food, przygotowanego na zasadzie bufetu na wynos. W takich pojazdach może znajdować się kuchnia służąca do przygotowywania posiłków na ciepło."

Street food (z ang. „żywność z ulicy”) – rodzaj pożywienia gotowego do spożycia, sprzedawanego na ulicy lub w innych miejscach publicznych (targ, bazar), często z zaimprowizowanego stanowiska, na którym potrawa jest przyrządzana. Większość street food
  • Odpowiedz
@Menel94 No ale to sucha definicja, trochę to inaczej wygląda w praktyce, pewnie inaczej w małych miastach, inaczej w dużych, inaczej w innych krajach. Samo to, że jest tanie takie jedzenie... wykopki piszą że drogie xD
Ja nie kojarzę żadnego foodtrucka w dobrej lokalizacji. W sensue te co kojarzę to budy z burgerami po 15zł ala dworze lata 90. Ale k takich rzeczach tu nie rozmawiamy. A jakościowe foodtrucki ustawiają się w
  • Odpowiedz
@Beatejasin

@LezliNilsen: Przereklamowane jest


Nie jest przereklamowane, bo kolejki do maka są długie jak nigdy. Także dobra reklama, obrót w knajpach się zgadza, ludziom kanapka smakuje.

Oczywiście malkontenci z wykopu i jbzd muszą napisać, że chvjowa żeby podkreślić swoją fajność, ale wbrew pozorom to też jest reklama :) więc podsumowując mak zadowolony, a te kłótnie fanów drwala i przeciwników w internecie są im jak woda na młyn.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen

@Beatejasin

>@LezliNilsen: Przereklamowane jest


Nie jest przereklamowane, bo kolejki do maka są długie jak nigdy. Także dobra reklama, obrót w knajpach się zgadza, ludziom kanapka smakuje.


Oczywiście malkontenci z wykopu i jbzd muszą napisać, że chvjowa żeby podkreślić swoją fajność, ale wbrew pozorom to też jest reklama :) więc podsumowując mak zadowolony, a te kłótnie fanów drwala i przeciwników w internecie są im jak woda na młyn.


Ja napiszę to ponownie,
  • Odpowiedz