Wpis z mikrobloga

Był Zew Choroszczy, będzie i Mortal Bombas :) Jest to moja trzecia gra, cały czas uczę się możliwości Unity, C# i animacji i zastanawiam się, czy interesowałby was devlog / kurs z tworzenia prostych gier na podstawie tego, z czym się obecnie zmagam. Okazja jest fajna, bo gra powstaje od zera a będzie dużo rozkminy, m.in. system kombosów i fekality :)

#kononowicz #us17 #szkolna17 #programowanie #grafika #grafikakomputerowa #grafika2d #mortalbombas #konon
siegel1984 - Był Zew Choroszczy, będzie i Mortal Bombas :) Jest to moja trzecia gra, ...

źródło: Bez nazwy-2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@siegel1984: Jeśli masz nadmiar czasu to kurs byłby spoko. Pamiętam, że dzieki twojemu filmowi bawiłem się tym programem do muzyki. Może nic fajnego nie stworzyłem, bo za pierwszym razem to raczej ciężko. Potem mi się trial skończył xD Może i w przypadku Unity bym coś podłubał. Zwłaszcza, że mam pomysł na mini gierkę z S17, który ci już podrzucałem, ale chyba nie spodobał ci się:)
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Hej, jaki to byl pomysl? Przegladalem nasze stare maile ale nie moglem go tam znalezc :) Napisz :) Kurs moge zrobic, ale nie chce mowic o podstawach bo sa naprawde mega ogarnieci ludzie w Unity ktorzy maja fajne kursy online juz gotowe. Moge na swoich wilmach dac link do nich :) Poopowiadam skad sie co wzielo i dlaczego nie dziala xD
  • Odpowiedz
@siegel1984: Ja to pisałem chyba na czacie na lajcie, więc na mailu tego nie znajdziesz.

Pomysł opierał się na starej grze Dyna Blaster oryginalnie z Amigi, a potem z Pegazusa jako Bomberman czy jakoś tak... Widziałbym to tak, że przychodzi pod The Bramkę ® kontrola z MOPRu zabrać Konona do DOSu, a Konon się broni uciekając po podwórku. Mapa podwórka jak w Dyna Blaster, Konon chodzi pomiędzy śmieciami i innymi rzeczami
BombaskaEskadraLotnicza - @siegel1984: Ja to pisałem chyba na czacie na lajcie, więc ...
  • Odpowiedz