Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszych zakupach w "Biedronka", już wiem że personel ma #!$%@? na zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i dlatego ten sklep funkcjonuje tak #!$%@?.
Sytuacja: Kupuje Mleko wiejskie piątnica i już od kilku dobrych miesięcy jest problem z pieprzonym mlekiem przy kasie samoobsługowej (kasa wypieprza błąd nieprawidłowa waga produktu). W normalnych warunkach jeżeli pracownicy by zgłaszali ten problem to nie miał by on miejsca dawno temu, ale nie w biedronce, lepiej mieć #!$%@? na to jak wszystko działa bo przecież nie będę się odzywał bo jeszcze strace prace, ale ja pytam czy wam #!$%@? nie szkoda nóg, czasu i użerania się z klientami bo #!$%@? nikt przez te kilka miesięcy nie zgłasza #!$%@? problemów z kasą?
  • 8
@Zeddyr Piątnica #!$%@? ludzi na wagę produktu, a.biedra nic z tym nie robi. Jak kasa się pluje to znaczy że waga jest inna niż powinna. Ostatnio jak ziemniaki kupowałem to też był błąd i paczę w domu, a worek dziurawy , bo jakaś prukwa #!$%@?ła pewnie kilka pyr na obiad
  • 0
@jmuhha: Szczerze powiem c, że z jednej strony zawracani im dupy gdy maja takie niedobory sily pracowniczej na sklepach jest do dupy, ale mam wrażenie, że ci wszyscy pracownicy tam przedstawiają tok myślenia niczym z pracy w Januszexie (nie odzywaj się, bądź cicho), a przecież jak sami o siebie nie zadbasz to nikt o ciebie nie zadba czyż nie ? ale oni mają to w d więc zdarzają się ludzie tacy
  • 0
@Rapsii: Odnośnie mleka to nie rozumiem co tam waga miałą by ważyć ;D kasuje 6 sztuk naklejka zbiorcza i tyle (nie ważę tego), a kasa za każdym razem bum nieprawidłowa waga xD
  • 0
@Proxnik: Czyli jak dobrze rozumiem oprócz wagi na kasowniku jest też druga w miejscu odkładania produktu?

Ale mimo wszystko nie powinno to mięć miejsca (ważenie) w odniesieniu do mleka przecież jak ktoś skasuje naklejkę zbiorczą 6 sztuk to nie weźmie tego mleka 5 sztuk bo nie było by to na jego korzyść a włożenie nadmiarowego ( 7 sztuki) wywaliło by błąd - w strefie pakowania jest produkt który nie powinien się