Wpis z mikrobloga

Człowiek chce kupić i nie wie jakie. Południe Wielkopolski( ale są wzniesienia duże) do corsy 1.4 90km.mysle że kupię zimówki ale kuszą wielosezon tyłu Dębica navigator 3 które są polecane ( ͡° ʖ̯ ͡°) #opony #motoryzacja
  • 13
@susuke15: przejedź się kiedyś na tych dębicach, to się wyleczysz z tanich opon. Toto w ogóle nie ma trakcji i nawet 75-konnym autem pali się kapcia na nie tylko pierwszym biegu.
  • 0
@goferek niby tak ale na debicach frigo hp2 i na mokrym mnie pociągnęło. Ja wiem że najlepiej kupić Pirelli ale nie każdego stać dlatego człowiek szuka kompromisu.
@susuke15: nie słuchaj trolla goferka.
Albo jest trolem albo nie ma ma prawka I nigdy nie jeździł na wielosezonie. I nie ma.pojecia o tym bo widać że nawet nigdy żadnego testu nie przeczytał czy obejrzał

Śmiało bierz wielosezonowki. Navigator 3 to nawet zbyt dobra opona na Twój styl.
I spokojnie można kłaść coś tańszego aby normalnie jeździć.
Ja ma Navigatorach 3 zjeździłem całą Polskę od ostrych i stromych gór po morze.
  • 0
@r5678 a jak z żywotnością? Corsa ma bardzo krótkie przełożenia( wszak to auto miejskie) i nie da się jechać szybko( ja max 140 ale wył strasznie bo obroty ponad 5000. Bo tak czytałem i podobno model bardzo udany, duża różnica między 2 wersja.
@susuke15: ja zrobiłem w ciągu 1.5 roku około 14-15k. Nie widać aby jakoś znikał specjalnie bieżnik. Szacuje że na jakieś.40-50k wystarcza aby dojść do zimowego znacznika