Wpis z mikrobloga

Szukam szybkiego eleganckiego telefony, który posłuży mi 2-3 lata, sporo korzystam z telefonu, szczegolnie na lte, czytam ksiaazki, przegladam media spolecznosciowe, sporo slucham audiobookow. Chcialem juz brac rogphone 6, ale wsparcie aktualizacji konczy sie za rok, potem myslalem o pixel 7, ale z kolei tu bateria szwankuje.\ Myslalem jeszcze o iphone 14 plus, ale nie wiem czy jest sens przesiadac sie z androdia na ios.

Co polecacie?

#pixel #asus #ios
#telefony
  • 13
@niezdiagnozowany: półtorej roku S22 Ultra, szybkie ładowanie i bezprzewodowe, dużo używam - codziennie jako nawigacje, multimedia, książki, nie zauważyłem degradacji.

Tylko ta bateria po wyjęciu z pudełka jest taka sobie. Ładuje co noc

S23 tutaj sprawdza się trochę lepiej

iPhone też jest spoko, ale szczególnie jak korzystasz z ekosystemu
@niezdiagnozowany: A No i tak, bardzo dużo czytam, głównie na Legimi i słucham audiobooków - słuchawki Bluetooth, oglądam seriale na Disney plus i przy takim użytkowaniu spokojnie bateria na cały dzień starcza
@vulcanitu zgadzam się. Na pewno nie jest gorsza od iPhona - iPhony mają zazwyczaj relatywnie małe. Dzień powinna ci uciągnąć, i w sumie to tyle ile każdy z przytaczanych tutaj telefonow. Może ewentualnie coś co ma baterie >5k amph będzie dłużej trzymać. Ale w większości telefony dziś są tak projektowane na 1 dzień mocniejszego użytku i 1.5 lżejszego