Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić apple watcha (8, 9 lub SE2) ze względu na dokładność pomiarów, ale totalnie odrzuca mnie długość pracy na baterii. Czy faktycznie jest to 18h, czy wyłączając jakieś niepotrzebne smartfunkcje można przedłużyć jej życie? Ile jesteście w stanie wycisnąć ze swoich zegarków?

#applewatch #apple #iphone #elektronika
  • 12
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Odpiąłem wczoraj o 21 spałem z zegarkiem i aktualnie mam 70% odloze koło 20 na ładowarkę pewnie w okolicach 50% dla mnie bateria to zaden problem, oagrnę się i będzie naładowana do 100%.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Ja mam wyłączony tylko always on display bo mnie denerwował. A tak to reszta włączona tętno, tlen powiadomienia wykrywanie treningu czy inne bzdury włączone. Ja mam 9.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: ja mam od wczoraj 9. Odłączyłem go od ładowarki dziś o 7, zdjąłem w domu po 15. Leży sobie teraz i ma 78%. Bez treningu żadnego ofc. Wyłączony AOD. Szybko się ładuje.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Mam Apple Watch 8 od około roku i długość pracy na baterii spokojnie przekracza 18 godzin, nawet jak robię trening. Zwykle dzień zaczynam około 4:00, trening a potem praca. Dzień kończę około 20:00 - 21:00 i wciąż mam 30%. Rano, jeśli zapomnę włączyć ładowanie, wciąż mam około 25%-27%.
Do tego nadaładowanie od około 10% do 100% na szybkiej ładowarce to około 30% minut.
  • Odpowiedz