Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim zachowaniu taksówkarza? Wychodzę z dworca łódź Kaliska, ogólnie deszczowa pogoda, spieszę się do specjalisty. Widzę stojące taksówki, niektóre zajęte i wchodzę do ostatniej która została i mówię adres. A ten mówi, że jest za blisko i nie opłaca mu się silnika włączać. I żebym się przeszła na nogach.To było 2,3 km. Prawie się spóźniłam do lekarza.
#taxizlotowa #taxi #lodz #gownowpis ##!$%@?
  • 12
Ja sądzę że mozesz złożyć skargę na niego do urzędu miasta. Nikt tego nie robi tylko pisze pierdoły w wypoku dla plusów. A tak wciąż takie zachowanie nie spotka się z konsekwencjami.


@wezsepigulke: dokładnie. Kiedyś zamawiałem przez telefon i też gość podjechał i jak usłyszał, że jadę raptem 1.5km to stwierdził, że nie jedzie. Jak powiedziałem, że ok, ale poinformuję o tym incydencie centralę, to łaskawie pojechał.
@Vermeerrr: Nie jestem pewny jak to dzisiaj wygląda, ale kiedyś było drożej.
Druga sprawa to fakt, że jak zamawiasz w jakieś konkretne miejsce, to masz raczej pewność, że podjechał ten, który miał podjechać, a nie ktoś kto udaje taksiarza, chociaż w jakichś popularnych miejscach i z tym bywa różnie. W ostatnich miesiącach było nieco gównoburz o tym, że w nocy pod klubami pojawiały się samochody z opalonymi kierowcami, którzy podawali się