Wpis z mikrobloga

@Naproksen: U mnie też nie działają od początku, ale przestałem z tym walczyć, bo syndrom "u mnie działa" zakorzeniony mocno (jak widać powyżej). Najgorzej, że nie zawierają linka poniżej tak jak obrazki, tylko trzeba go wyłuskiwać ze źródła strony.
@Tytanowy: to nie jest żaden syndrom. Wiem że to nie wina softu ani przeglądarki, tylko ograniczeń które nawet nie pozwólmy wam na prosty pomysł że trzeba kliknąć... #!$%@? walczyć...

A TERAZ ZAMKNAC MORDY, NIE WOŁAJCIE MNIE, BO WIEM ZE NIE PRZYZNACIE SIE ZE ZACZELO WAM DZIAŁAĆ TYLKO NADAL BEDZIECIE PROBOWAC WCISKAC KIT ZE NIE DZIALA I TO NIE WASZA WINA PUSTAKI
to nie jest żaden syndrom. Wiem że to nie wina softu ani przeglądarki, tylko ograniczeń które nawet nie pozwólmy wam na prosty pomysł że trzeba kliknąć... #!$%@? walczyć...


A TERAZ ZAMKNAC MORDY, NIE WOŁAJCIE MNIE, BO WIEM ZE NIE PRZYZNACIE SIE ZE ZACZELO WAM DZIAŁAĆ TYLKO NADAL BEDZIECIE PROBOWAC WCISKAC KIT ZE NIE DZIALA I TO NIE WASZA WINA PUSTAKI


@9ada66a7ca8bf7e3: #!$%@? masz screena (pierwszy mój komentarz), ŻE JEST #!$%@? KLIKNIĘTE
Naproksen - >to nie jest żaden syndrom. Wiem że to nie wina softu ani przeglądarki, t...
@Naproksen: BUAHAHAHAHAHAHA

Przeciagasz a nie klikasz. Ja #!$%@?, jaka żenada. Tak urażone ego że robi kretyńskie video na którym widać ewidentnie że nie klikasz, tylko po to żeby ratować urażony honor Sebixa i przekonywać że nie działa.

#!$%@? masz screena (pierwszy mój komentarz), ŻE JEST #!$%@? KLIKNIĘTE


@Naproksen: i co odpisałem jełopie że trzeba drugi raz kliknąć.

CZARNO PRYMITYWIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°