Wpis z mikrobloga

Siema, przedwczoraj sprzedałem na #vinted koszulkę, pani dziś odebrała ale nie może potwierdzić bo #inpost nie synchronizuje się z vinted i nadal jest ''śledź paczkę''. Pani nawet dostarczyła mi filmik w którym próbuje potwierdzić paczkę a wyskakuje jej ''Zawartość niedostępna''. Dzisiaj wysłałem spodnie męskie oraz szorty, a na #vinted nie ma nawet opcji ''śledź paczkę'', na inPost mobile nawet tych paczek nie ma, a siedzą już w paczkomacie. Zawsze po wsadzeniu do paczkomatu danego przedmiotu, aktualizował się status na vinted i na inPost mobile, a dziś cisza. Miał ktoś z was ten problem? #paczkomaty
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Anticon80 pisałem do supportu, odpisuje tylko bot i nic się nie dzieje, podałem problem ze szczegółami dodając screeny z rozmów, to już nawet bot nie odpisuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Underoathx generalnie musiałem napisać do supportu, wyslalem wszystkie screeny z vinted, z InPostu, oraz z rozmowy która przeprowadzalem z kobietą która kupowala, paczka którą wysłałem doszła i dana osoba odebrała, 2 dni później support dopiero potwierdził dana transakcję i wyskoczyło mi że paczka dotarła na miejsce a potem kolejny komunikat że odebrana, i na końcu że potwierdzono odbiór, 3 komunikaty w jednej sekundzie i dopiero wtedy dostałem pieniądze
  • Odpowiedz