Wpis z mikrobloga

Witam was Mirki,
Spotkała mnie nie typowa akcja i jestem w posiadaniu 1000+ butelek ,puszek i jako ze jeden w #holandia wszystko jest z „kałcją” czy jesteście zainteresowani tym ile pieniędzy z tego będzie i jakie ilości będą przepuszczane przez maszynę?
PanBlancik - Witam was Mirki,
Spotkała mnie nie typowa akcja i jestem w posiadaniu 10...

źródło: IMG_3328

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBlancik: 1000 sztuk da dokładnie 150 euro, bo kaucja to 0,15 euro (jakieś nieliczne butelki mają nieco więcej, ale tam takich raczej nie widać). Żeby się 3000 zł nazbierało, to by musiało być około 4350 sztuk. No i jeszcze kwestia puszek, czy to wszystko jest "dość świeże", czy zbierane przez dłuższy czas. Kaucja na puszki weszła stosunkowo niedawno. Za taką puszkę, która nie była "okaucjowana", kasy nie będzie, maszyna nie
  • Odpowiedz
@k_EZ: No tak, za większe niż litrowe, jest 25 centów. Tam raczej takich nie widać, ale może się mylę. Do litra jest 15 centów, tyle co za puszkę.
  • Odpowiedz
  • 1
@stivenus: no panie mondralu ….. niestety twój pesymistyczny wpis nie odnalazł się w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) , dziś sprzedałem dwie torby z dużymi butelkami i wyszło mi 12€ i jedna torbę taką sama z puszkami małymi i wyszło 10€ czyli przelicznik jest 1 do 2.
Dziś poszło wszystkiego za 55€ a w worku prawie nie ubyło
PanBlancik - @stivenus: no panie mondralu ….. niestety twój pesymistyczny wpis nie od...

źródło: 5DA3EBBD-A875-4328-A1E1-02177FF0BBEB

Pobierz
  • Odpowiedz
no panie mondralu ….. niestety twój pesymistyczny wpis nie odnalazł się w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanBlancik: Okej. Myślałem na przykład, że wiesz, że tam jest 1000 i trochę sztuk, a chyba jednak nie wiesz ile ich jest dokładnie. Myślałem, że dużych butelek nie ma, no ale się myliłem jednak, ale nawet przy samych dużych butelkach przy 25 centach za sztukę, 1000 sztuk da wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@stivenus: butelki wszystkie są po kaucji bo już raz przeszły przez maszynę ( ͡ ͜ʖ ͡) a druga sprawa to zapisuje wszystkie bony by na końcu dać podsumowanie
  • Odpowiedz
@PanBlancik: Jeśli to jest w jednym wątku, to kopiować nie trzeba, można klikać na "Odpowiedz" przy komentarzach wybranych osób, wszystkie nicki będą po kolei dodawać się do jednego komentarza.
Nie wiem czy jest jakiś sposób na zawołanie wszystkich. Jedynie jeszcze zauważyłem, że jest coś takiego, że jak wpiszesz @ i zaczniesz pisać nick, to pokazują się podpowiedzi.
stivenus - @PanBlancik: Jeśli to jest w jednym wątku, to kopiować nie trzeba, można k...

źródło: podpowiedzi

Pobierz
  • Odpowiedz