Wpis z mikrobloga

No takiego problemu jeszcze nie miałem. Siemens S35 w którym działa wszystko- prócz dzwonków od numeru 23 do 43 xD Znaczy da się je odsłuchać, ale ich wybranie powoduje ustawienie domyślnego "bipania" z pozycji nr 1 x)

BTW Bateria jest z 2004 (jest nalepka gwarancyjna bo to zamiennik), dobrze przechowywana nadal daje radę. Włączyłem go po ładowaniu dzisiaj o 11:30, póki co nie spadło nic a nic xD

#staretelefony #biedatech #siemens #retro
DonRzoncy - No takiego problemu jeszcze nie miałem. Siemens S35 w którym działa wszys...

źródło: IMG_20231116_204832

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Włączyłem go po ładowaniu dzisiaj o 11:30, póki co nie spadło nic a nic xD


@DonRzoncy: ale wiesz jak to jest z bateriami.
teraz w spoczynku coś tam pokazuje, ale wystarczy kilka minut zabawy, i prąd #!$%@? jak z rozerwanej tętnicy. xD
  • Odpowiedz
  • 1
@dos_badass: No niestety wiem, rewelacji się nie spodziewam. Ale to że po 10h nadal trzyma ładunek to już coś. A bawiłem się wszystkim w tym czasie żeby zobaczyć co działa a co nie. Parę rozmów krótkich też było. Zobaczymy w czasie :D
  • Odpowiedz
póki co nie spadło nic a nic xD


@DonRzoncy: no to spróbuj teraz zrobić coś związanego z większym poborem energii :)

BTW, miałem ten telefon, chyba ze 20 lat temu i wtedy był to topowy model. Jak na tamte czasy zresztą taki był, jak większość Siemensów zresztą, bardzo żałowałem że ten producent się wycofał z rynku.
Ale ratować go teraz? Chyba by mi się nie chciało...
  • Odpowiedz
  • 1
@Jarek_P: Dzwonię z niego drugi dzień, póki co po prawie 24h używania, grania w gierki, odsłuchiwania dzwonków- spadła jedna kreska. Wiem jak działają baterie, dlatego większość jeszcze mi trzyma napięcie dobrze ;) Nie trzeba go było ratować, rozebrałem i umyłem tylko. Dobrałem ładowarkę i baterię i śmiga.

Z uwagi że to nie Sony Ericsson- jakby trzeba go było naprawiać to miałbym to gdzieś, ale że działa "out of the box" to
  • Odpowiedz
Dzwonię z niego drugi dzień, póki co po prawie 24h używania, grania w gierki, odsłuchiwania dzwonków- spadła jedna kreska.


@DonRzoncy: no to kurna, jakieś perpetuum mobile ci się trafiło, w tym telefonie o ile mnie pamięć nie myli, były jeszcze ogniwa NiMH, one nie mają prawa być sprawne po 20 latach. (no chyba, że już LiPo to było, ale nie wydaje mi się).
  • Odpowiedz