Wpis z mikrobloga

Mówiłem podczas wyborów że konfa nie ma nawet żadnych ekonomistów, ani nikogo i oto są tego efekty. Teraz przy aferze z ich wyliczaniem podatków mentzenik się tłumaczy że nikt się z nim nie konsultował, on nic nie wie, nic nie może.

Nie minął tydzień i macie pierwszą GIGANTYCZNĄ wtopę tych ludzi. Lewaki miały rację, zmarnowaliście głos, nigdy więcej już się nie nabierajcie na takich prymitywów.

Dosłownie dostaliście dowód na tacy że to są zwykłe pajace

#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
  • 10
  • Odpowiedz
@Papierznik: #!$%@?ć tych zamordystycznych narodowych socjalistów. Swoje istnienie zawdzięczają tylko temu, że Golda Meir zmarła w 1978 r., przez co Ozjasz Goldberg, ej największy wynalazek, który stworzyła w najciemniejszych czeluściach Hajfy, od 45 lat nie dostał żadnej aktualizacji softu. Do tego Bosak z ekipą próbowali go rootować, przez co aktywowali jego protokół „1%”, o którym nie wiedzieli, tak jak Himler nie wiedział o Holokauście, a przynajmniej nie ma na to dowodów.
  • Odpowiedz
@bbr555: zgadzam się, po coś te procedury buforowe są, to nie pierwsza i nie ostatnia ustawa zawierająca błędy merytoryczne. Już bez przesady, każdemu się zdarza, szczególnie, jak bardzo komuś zależy na dobrym pokazaniu się. Co nie zmienia faktu, że hatfu na tych zamordystcznych socjalistów, którzy nie mają żadnych specjalistów i poza moralizatorstwem nie umieją nic. Sam fakt, że Krzysiu Bosak jest ich najlepszym posłem, zarówno pod względem merytorycznym, jak i prezencji,
  • Odpowiedz
@Matioz: Ja też nie mam, kiedyś sprawdzałem jak to wygląda i tyle pamiętam co napisałem :D Doktora na pewno ma Mentzen, Tyszka i Zapałowski - nie wiem czy ktoś jeszcze. Prawnicze na bank ma Karina, Tyszka, Tuduj, Wawer.
  • Odpowiedz