Wpis z mikrobloga

Do chłopów którzy mając konto na wykopie myślą o sobie w kategorii np. memiastego 7/10 - co wami kieruje? xD

To jest matematycznie wyraźnie ponadprzeciętny wynik, więc skąd go wzięliście? Kobiety was komplementują na co dzień? Macie regularne ONS? A jeśli nie, to kogo właściwie chcecie oszukać? xD

#blackpill #logikaniebieskichpaskow
JanRouterTrzeci - Do chłopów którzy mając konto na wykopie myślą o sobie w kategorii ...

źródło: obraz_2023-11-16_131242842

Pobierz
  • 20
@przegryw162cm: ja jestem 7/10 może nawet 7.5 (koleś który mnie oceniał napisał że jakbym zbudował mięśnia i się docioł to nawet 8/10 w tym momencie trochę się ulałem a kiedyś miałem zapadnięte poliki)ale przez #!$%@? mindset nie rucham nic, tym bardziej że jestem za granicą to bariera języka. Miałem trochę sytuacji że laski same doprowadzały do sexu i to wszystko. Aktualnie Inceluje
@czarny_black @przegryw162cm

ja jestem 7/10 może nawet 7.5 (koleś który mnie oceniał napisał że jakbym zbudował mięśnia i się docioł to nawet 8/10 w tym momencie trochę się ulałem a kiedyś miałem zapadnięte poliki)ale przez #!$%@? mindset nie rucham nic, tym bardziej że jestem za granicą to bariera języka. Miałem trochę sytuacji że laski same doprowadzały do sexu i to wszystko. Aktualnie Inceluje
power-weak - @czarny_black  @przegryw162cm 
ja jestem 7/10 może nawet 7.5 (koleś któr...

źródło: temp_file933013285377440540

Pobierz