Wpis z mikrobloga

Tia, pół roku temu większośc wykopków drwiła z Hołowni bo płaczek, który nie poradzi sobie w świecie polityki. Sponsorowany przez służby, ma za zadanie odbić elektorat KO itp. Teraz wielki bohater. Typowe dla wykopu, zero-jedynkowe podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 130
@etosha: akurat ja do 15.10, kiedy zagłosowałem na 3D w ramach czystej kalkulacji w #!$%@? miałem Hołownię. Trzeba być imbecylem, żeby myśleć, że płacz nad konstytucją był czymś spontanicznym i był wyrazem tego jaką miękką pałą jest Szymuś.
  • Odpowiedz
  • 104
@Silklash: Ja chyba po raz pierwszy w życiu po pierwszych dwóch dniach posiedzenia czekam na kolejne spotkanie w celu orania pisowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Silklash: właśnie mi się przypomniało że śniło mi się że jakiś pisowiec obraził z ławki poselskiej Szymona, który następnie kazał mu przeprosić publicznie z mównicy , a pisiorek poszedł na mównicę i się rozbeczał bo nie umiał nic z siebie wydusić xDDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@DrTRAPH0USE: a dziwisz się? Wreszcie po 8 latach ktoś tyra pisowskie śmieci. Gdyby to był Giertych, to każdy by się tak samo spuszczał. Trafiło na Szymka, który okazał się być strzałem w 10 i ludzie są zachwyceni, dlatego dostaje laury.
  • Odpowiedz