Wpis z mikrobloga

@bobsley33: Jakie nagromadzenie hipokryzji i debilizmu w jednym komentarzu. Najlepsze "Jeżeli ich partnerki wyrażą na to zgodę, to droga wolna". To mam się pytać partnerki o zgodę na brodę? xD
Jak bym napisał "jeżeli partner wyraża zgodę na włosy pod pachami to droga wolna" to by kręciła aferę, że co ma partner do gadania.
Jej ciało jej wybór xD Kretynka z paskudną owłosioną pachą.
  • Odpowiedz
@bobsley33: A co jest złego we włosach pod pachami? Jakiś cel one tam mają ;))) i zgadzam się z autorką, że zaniedbana broda jak u niektórych przegrywow z resztkami jedzenia jest obrzydliwa. Wystarczy regularnie się myć i dbać o szczegóły i wtedy problem znika. Ja osobiście gole pachy ze względów estetycznych, ale nikt nie ma prawa nikomu mówić i wypominać jego wyborów ;))) te czasy minęły, ze kobiety robią wszystko tylko
  • Odpowiedz
@Mamaboss: " te czasy minęły, ze kobiety robią wszystko tylko po to, żeby przypodobać się samcom" dlatego dalej sie maluja i chodza polnago po ulicach z wypietymi dupami i dekoltem? xD
  • Odpowiedz
@calinowski: ja wiem, że wy macie wygląd kompletnie gdzieś, wychodzicie z domu w brudnych potarganych po śnie włosach i dresach w tłustych plamach od brudnych łap, ale to nie tyczy się kobiet. My zwracamy uwagę na estetykę i schludny wygląd.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Daj spokój.... Typowy Jan jak zwykle jest butny, arogancki i zarozumiały, że wydaje mu się, że wszystko jest robione pod niego i dla niego. Egzystencja kobiet sprowadza się oczywiście tylko do tego, żeby mężczyźni mieli atrakcyjne doznania wzrokowe. Rzecz jasna gdyby nie mężczyźni, to kobiety by się nawet nie myły no bo po co, wszystko się przecież robi dla facetów i ich aprobaty :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss jestem w związku od 5 lat a żeby Ci dosrac podstarzała babo po 30 to mam 7 lat młodsza dziewczynę xD

No dawaj napisz mi że mam młodsza bo żadna w moim wieku nie jest mną zainteresowana
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: A ty myślisz tylko o tym co my myślimy :))) Masz młode, seksowne Julczysko przy boku a mimo wszystko przejmujesz się faktem, że Chad z kwadratową szczęką ma powodzenie u p0lek? Dziwne, że w takich okolicznościach twoja samoocena nadal oscyluje wokół zera :)))
  • Odpowiedz