Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do wszystkich zastanawiających się chociaż przez sekundę czy warto iść do pracy w tym syfie zwanym Big4 odpowiedź brzmi: NIE WARTO.
Jestem tam dopiero 3 miesiąc i odechciewa mi się żyć każdego roboczego dnia. Błagam was, nie zróbcie mojego błędu.
#big4 #pracbaza #korposwiat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @thighslapper0 gównotaski typu klepanina, ciągle coś do zrobienia, obrabianie dupy za plecami
@programista15cm ani to, ani to, ale segment jak to się mówi po angielski "client-facing", przynoszący przychody a nie tylko generujący koszty


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zgadza się, 5 miesięcy i nie wiem czy wytrzymam do stycznia. Oczekiwania vs ilość szkoleń na danym zadaniu jest nieadekwatna. Większość seniorów jest na swoim stanowisku mniej niż rok, wielu z nich ma problem z tłumaczeniem czy zrozumieniem problemu.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

żałosne pieniądze za tyle pracy co się tam robi

Netto na FV wychodzi kwota jak dla mida w IT, a klepiesz proste gówna bez żadnej wiedzy i kwalifikacji.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie problem pracy w jakimkolwiek consultingu jest taki, że jeżeli nie przejdziesz przez jakiś czas klepania, to nigdy nie nauczysz się tego jak podejść do nieraz bardzo złożonych i skomplikowanych projektów jako całości... dlatego kiedyś już pisałem, że minimalny czas na jaki warto iść do tego typu pracy to 3 lata - pozwala to złapać trochę perspektywy i zacząć rozumieć co i po co się robi
  • Odpowiedz