Wpis z mikrobloga

@6aesthetic9: Generalnei jak spojrzysz szerzej to obecne mody sie powtarzają tak co 20-30 lat, teraz coraz szybszy przekaz medailny, szybciej się opatrzy, wiec i moda szybciej zatacza koło. Do codziennych ubiorów za bardzo nie mają co wymyślić, to nie wybieg, że ludzie będą po ulicy ze skrzydłami paradować i masz.

Zaskoczę cie, ale tak większość branż funkcjonuje. W sporcie też odkrywaja koło na nowo - fitball zamiast piłki itp, nowy program
@6aesthetic9: raczej nie nosiłem nigdy skinny, raczej trochę szerzej. Ale pod powrotem do starszych trendów, sam trochę poszerzyłem noszone spodnie i oceniłbym zmianę w garderobie na plus. Wygodniej, IMO lepiej wygląda itd. itp. Oko mnie już boli, jak widzę w biurze ludzi z nadwagą i w bardzo wąskich spodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie śmiesznie się ta granica przesuwa. Mam wrażenie, że kiedyś ludzie, którzy mogli
@6aesthetic9: Dzisiejsza młodzież ubiera się jak moje rodzeństwo i ja w późnych latach 90, bo była bieda i trzeba było ubierać się w niemodne już ciuchy po kuzynostwie z reichu, albo z lumpa i zawsze była z nas beka w szkole. A teraz oni sami z siebie to zakładają. Nie mogę na to patrzeć. Jedyne co cieszy to to, że następne w cyklu niepotrzebnego konsumpcjonizmu są biodrówki - może dożyję.
58 kg xD? Ty uciekłeś z brzezinki czy jak xD?


@AdamKarolczak02137: A nie możesz się #!$%@?ć od niego? Przecież ten wpis nie jest o jego wadze.

Jak na wykopie ktoś powie, że jest szczupły, to od razu jakiś niepewny siebie pseudo macho musi się do niego #!$%@?ć w odruchu dowartościowania. Serio mnie to wkurza, w społeczeństwie gdzie faceci są dyskryminowani i powinni się wspierać.
@AdamKarolczak02137: Jasne xD

Dla mnie takie kundle sa na tym samym poziomie co spermiarze, tyle samo mam do nich szacunku. to samo nimi kieruje. Zresztą, to bardzo często są te same osoby, wiec pewnie właśnie piszę ze spermiarzem. Kończe dyskusję, napisz se cośtam żeby twoje było na wierzchu jak chcesz.