Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Dobrabianie się na garbie innych dalej działa. Sorry ale ja uważam każdego który się dorabia w taki sposób za pasożyta bo nie wnosi nic do gospodarki tylko jeszcze się wozi na podstawowej potrzebie....

P.s mam mieszkanie, nie odjechał mi żaden pociąg, nie nie zazdroszczę po prostu uważam to za cwaniactwo a nie mądrość. I lenistwo a nie pracowitość.

Cały czas mam nadzieję że prywatny najem w PL upadnie i ci ludzie będą musieli pracą zapracować na dom, a nie cwaniactwem xd

Oba pasożyty z mundurówki
Pobierz 555666wedf534hthnet5ry6 - #nieruchomosci 

Dobrabianie się na garbie innych dalej dzi...
źródło: Screenshot_20231116_001443_Facebook
  • 7
@555666wedf534hthnet5ry6: w pełni zrozumiałe odczucia, ale taki prywatny najem to już prawie koniec łańcucha pokarmowego. bardziej warto pomstować na tych, którzy faktycznie windują ceny mieszkań do astronomicznych poziomów. cwane "fundusze" i banki udzielające kredytu takim podmiotom. drobny landlord, choć pogardy godny, już tylko żeruje na trendzie. państwowe mieszkania z wielkiej płyty jedną drogą dla kraju. Czołem Wielkiej Płycie!
nie nie wnosi? A jakby ludzie przestali wynajmować mieszkanie, to gdzie by połowa młodych ludzi mieszkała? Dalej z rodzicami? Bo raczej nie jest możliwe aby każdego było stać na zakup mieszkania


@KromkaMistrz: Nagle by się okazało że mieszkanie tracąc cały walor inwestycyjny jest jedynie kulą u nogi tych którzy wcześniej żyli z inwestowania w nie, kulą którą się sprzedaje za grosze byleby nie płacić czynszu co miesiąc, wraca pierwotna funkcja lokalu