Wpis z mikrobloga

132 509,59 - 12,23 - 6,28 = 132 491,08

Dziś na bogato. Rano trzeba było kupić bułki i rukolę na śniadanie, więc zamiast minimalnych 3 km zaliczyłem ponad 6 km, a że późno było to się sprężyłem co dało tempo 5:16 min/km (ʘʘ)
Późno poleciałem bo kwadrans po szóstej, ale żona została dziś w domu więc mogłem sobie na to pozwolić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wieczorem miałem nie biegać, ale jak towarzystwo zaczęło się zwoływać to trochę żal mi się zrobiło i ruszyłem 4 litery na osiedlowe podbiegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyszło nieco więcej niż zwykle, bo podleciałem jeszcze po koleżankę co bała się że się pogubi/zabije - budują na obu wjazdach na nasze osiedle potężne węzły autostradowe, chodniki nie istnieją, wszędzie króluje błoto i egipskie ciemności xD

Podbiegi wyszły fajnie - nie przykładałem się jakoś specjalnie, bardziej wykorzystałem okazję żeby pogadać na różne tematy xD No ale coś tam wpadło i cosik jednak się spaliło.

Jutro pewnie jak zwykle po bułeczki.

Miłej nocy! ❤️

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem
enron - 132 509,59 - 12,23 - 6,28 = 132 491,08

Dziś na bogato. Rano trzeba było kupi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@enron: Co to za lampka?


@sedros: a jakaś zabawka z wyprzedaży w ALDI za 20 złotych, przypadkiem trafiłem i kupiłem "na wszelki wypadek". Nawet całkiem fajna - z przodu LEDy ładowane przez microUSB, z tyłu czerwone LEDy mrugające na osobną pastylkę 2032. Jedyna wada to brak możliwości odpięcia pasów by je wyprać - trzeba sobie radzić przepierając ręcznie tak, żeby nie zalać elektroniki.
enron - >@enron: Co to za lampka?

@sedros: a jakaś zabawka z wyprzedaży w ALDI za 20...

źródło: bikemate-uniwersalna-kamizelka-bezpieczeystwa-led-large

Pobierz
  • Odpowiedz