Wpis z mikrobloga

#bonzo
Jestem zachwycony obrotem spraw.
Nawet jeśli Tigerowi włos z głowy softowanej krawężnikiem nie spadnie w sądzie, to i tak zobaczymy dziesiątki faflunów wściekłego jak pies, a zarazem przestraszonego Matiego, jeden już dzisiaj nagrał.
Bonzo zrobił przez ostatnie lata bardzo wiele złych rzeczy na przykład odebrano mu dziecko, scamował na rowerek, nie uszanował śmierci teściowej - mogłaby go dotknąć lewa rączka zgierskiej sprawiedliwości, a czy to się wydarzy? Nie nastawiam się na nic, ale no kurczę... kto by nie chciał jawnego procesu i beczki śmiechu toczonej w sądzie?
Na pewno będzie dobrze i na pewno wygramy.
Wielki szacunek dla @bodychrist_official, że nie skończyło tylko na jednym dissie i nie dałeś się obrażać Tigerowi. Po tym, co on mówił na temat Twojej rodziny, nie wyobrażam sobie, że mu odpuszczasz. Tego nakazuje jakakolwiek godność i dzięki, że jesteś przyzwoity.

*zdjęcie dla uwagi*
Pobierz RobertWolak - #bonzo
Jestem zachwycony obrotem spraw.
Nawet jeśli Tigerowi włos z gło...
źródło: comment_LSnJN8XkQ0u9x3ff111gU1K75ROC77zV
  • 1
@RobertWolak: Ja zaś jestem pełen podziwu, że Bodi do tej pory nie rozerwał na kawałki Zgierskiego Melina. Gdyby padło na Mnie i Moją rodzinę, to żadna siła by Mnie nie powstrzymała, żeby wysłać Uszatka na Ostry Dyżur bez względu na konsekwencje.

Fakt. Przemoc to nie rozwiązanie. Ale rodzina to jest świętość.

Na tym polega rola mężczyzny aby bronić godności swojej kobiety i dziecka bez względu jakimi sposobami