Wpis z mikrobloga

Nie wiem co w życiu robić.
Chodzę do pracy której nie lubię, żeby odbębnić swoje i wrócić do domu którego nie lubię.
Zarabiam za mało żeby myśleć o wyprowadzeniu się na swoje, a za dużo żeby zrezygnować z pracy i szukać innej.
Doskwiera mi samotność, a nie chcę szukać drugiej połówki bo już wiem jakie to upierdliwe być z kimś w związku.
Oszczędzam pieniądze ale nigdy nie będę miał tyle żeby poprawić komfort życia, a to co odłożę wpierdziela inflacja.

Siadam wieczorami przed internetem, miejscem nieskończonych pomysłów i możliwości, i dalej nie wiem co mam ze sobą zrobić. Potrafię patrzeć na pustą stronę google w nadziei że zaraz wpiszę jakieś hasło którego wynik podsunie mi jakiś pomysł. I tak mija któryś rok.
#przegryw
  • 8
@Panas: zacznijmy od tego, że większość ludzi pracuje w miejscu, którego nie lubi. Jedni mają lepsze warunki inni gorsze, ale znezienie pracy gdzie się czujesz spełniony, jest dobra atmosfera, nie ma zbyt dużego obciążenia psychicznego, robisz to co lubisz, rozwijasz się i zarabiasz dużo to naprawdę trudna sprawa i mało kto to osiąga. Nie chodzi o to, żeby znaleźć tego jednorożca, ale żeby szukać i piąć się wyżej. Jeśli nie jutro,