Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: jaką propagandą? Propaganda to jest nieumiejętność przyznania rywalowi dobrej gadki. Gdyby taką wypowiedź zaliczył ktoś z twojej ulubionej partii to byś bił brawo na stojąco.

Ja nie biorę udziału w waszej wojence więc nie mam problemu z dostrzeżeniem dobrego roastu po żadnej stronie
@Kryspin013: jaką propagandą? Propaganda to jest nieumiejętność przyznania rywalowi dobrej gadki. Gdyby taką wypowiedź zaliczył ktoś z twojej ulubionej partii to byś bił brawo na stojąco.


@sildenafil: nie mam ulubionych partii.

Za to napiszę ci, że pamiętam twoje symetryzownie na korzyść pisu.

Ja nie biorę udziału w waszej wojence więc nie mam problemu z dostrzeżeniem dobrego roastu po żadnej stronie


Yhym
Kryspin013 - >@Kryspin013: jaką propagandą? Propaganda to jest nieumiejętność przyzna...

źródło: drAfE9W

Pobierz
@Kryspin013: Ale że kryptokonfederata okazał się też skrytym miłośnikiem pisu? Niemożliwe, to nigdy w historii się nie zdarzyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak ten pan głównie spamował o tym jakim świństwem i niesprawiedliwością jest przymusowa służba mężczyzn w wojsku (co jest akurat prawdą) i podkreślał, że tylko konfa się temu sprzeciwia, więc jest najlepszym wyborem. Jak Sławuś w pamiętnej rozmowie z Petru poparł pomysł przymusowej służby