Wpis z mikrobloga

@WykopowyInterlokutor: fajna konsola, tylko jakość wykonania odbiega od ps3. Jest zwyczajnie głośna.

Gdy za pierwszym razem wymieniłem pastę zrobiło się na chwilę cicho, obecnie już nie pomaga. Planowałem sprzedać ale myślę że nikt by nie chciał tak głośnej konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor:
5 lat temu kupiłem za 1300 zeta. Wersja 1 TB z Red Deadem 2 i Spider-Manem. Pierwsza stacjonarna konsola i nie żałuje.

@dqdq1
U mnie w chałupie z dwoma psami i kotem wystarczyło po 4 latach zdjąć pokrywę z góry, przedmuchać i znowu jest cisza. W nic konkretniejszego się raczej bawił nie będę, bo i tak w mniej jak kwartał będę na PS5 się przesiadał.
  • Odpowiedz
@Beefy_Malibu_Doctor cisza to jest w xboxach.

Miałem PS4 i wymieniałem w niej pastę i termopady i mam nową PS4 pro z ostatniej serii, są po prostu głośne.

Nawet kiedyś wstawiałem filmik na wypok z porównaniem jak chodzi zapuszczone PS4 i takie po wymianie pasty. Różnica była spora bo mówimy o poziomie startującego odrzutowca vs odkurzacz xD
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Nadal mam wersję fat, zakupioną w 2015 r. Obecnie służy do okazyjnego, rodzinnego grania w Overcooked oraz do jeszcze bardziej okazyjnego ogrywania kampanii single-player poszczególnych części Call of Duty, które teraz można nabywać za grosze ;).
  • Odpowiedz
cisza to jest w xboxach.


@open_or_die: Cisza to jest w switchu, po paru miesiącach się kapnąłem, że tam w ogóle jest wentylator. Za to ps4 to najlepiej jakby stała w pokoju obok w trakcie gry.
  • Odpowiedz
@open_or_die: moje jedyne doświadczenie z xboxem, to granie kilka razy u znajomego na 360tce, za to z padami mam dużo do czynienia, bo są dobre do komputera i mają dużą zaletę względem PS w postaci wyjmowanych baterii, tylko D-Pady mają kijowe, ale to jest najważniejsze dla miłośników bijatyk.
  • Odpowiedz