Wpis z mikrobloga

Wstrętne lewactwo nabija się z dr. Mentzena, że niby taki wielki doradca podatkowy, a nie potrafi poprawnie napisać proprawnie ustawy podnoszącej kwotę wolną od podatku.
Ja sprawdziłem dokumenty na stronie sejmu i zauważyłem, że projekt podpisało 16 na 17 członków KP Konfederacja, a tą siedemnastą osobą jest Sławomir Mentzen. I tutaj nasuwa się zasadnicze pytanie czemu on tego nie zrobił?


https://orka.sejm.gov.pl/Druki10ka.nsf/Projekty/10-020-1-2023/$file/10-020-1-2023.pdf
#polityka #neuropa #bekazkonfederacji #konfederacja
Pobierz Imperator_Wladek - Wstrętne lewactwo nabija się z dr. Mentzena, że niby taki wielki d...
źródło: obraz_2023-11-15_133212806
  • 12
@Imperator_Wladek: Mentzen jako jeden z niewielu ogarnia ekonomię ale tylko prywatnie a nie kiedy musi wyjaśniać dyletanctwo narodków. On wie że to wszystko ściema i granie pod publiczkę ale nie może wypaść z roli i pewnie Wipler mówi mu co ma robić xD Mentzen jest dobry jeśli chodzi o tiktoki, memy, dziecinady i marginalizowanie kolegów a jeśli trzeba prowadzić kampanię lub zachować się dojrzale to wtedy bywa orany przez innego wolnorynkowca