Wpis z mikrobloga

@siemando: wczoraj już widziałem, sztuczny, wymuszony śmiech. Ale Cejrowski się już dawno odkleił i nie zalicza się już raczej do ludzi branych na poważnie (a dla jakiejś części od dawna lub zawsze). Taki trochę Max Kolonko w wersji light.
  • Odpowiedz
@WH40K: ale on nie chciał tego rozwodu, był przeciwny. To Pawlikowska chciała rozwód i kościół daje rozwód tylko wtedy gdy jesteś politykiem pis lub gdy zataiłeś przed żoną np. że ci nie staje lub że nie możesz mieć dzieci.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Kościół nie daje rozwodu, to się nazywa stwierdzenie nieważności małżeństwa. Chodzi na przykład o sytuacje kiedy przyszły małżonek WIE o tym, że jest bezpłodny albo jest homoseksualistą i zataja ten fakt przed drugim - to jest podstawą do stwierdzenia nieważności małżeństwa. A to, że niektórzy załatwiają to za posmarowanie biskupowi to jest godne pogardy i splunięcia
  • Odpowiedz
@siemando: kiedy byłem zbuntowanym nastolatkiem, to przemawiały do mnie jego proste prawdy. Po kilkunastu latach uważam, że trafia właśnie do takich niedojrzałych, prostych ludzi. Teraz jak usłyszałem ten jego śmiech, od razu skojarzył mi się z prezydentem Polski, siedzącym w schowku na szczotki w Nowym Jorku.
  • Odpowiedz
Chodzi na przykład o sytuacje kiedy przyszły małżonek WIE o tym, że jest bezpłodny albo jest homoseksualistą i zataja ten fakt przed drugim - to jest podstawą do stwierdzenia nieważności małżeństwa. A to, że niektórzy załatwiają to za posmarowanie biskupowi to jest godne pogardy i splunięcia


@liga: nie jest to godne pogardy gdyż cały kościół katolicki od 2000 lat tak działa.
  • Odpowiedz
@siemando: A niech #!$%@?. Kolejny "polonista" co #!$%@?ł z kraju, ale ma najwięcej do powiedzenia o tym jak mamy żyć. Jak Krystyna z czikago co od 50lat w Polsce nie była, ale dumna patriotka nam życie układa.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.