Wpis z mikrobloga

Mirki, podrzućcie mi proszę jakieś ppradniki, czuję że gram beznadziejnie. Przeciwnicy rozjeżdżają mnie po 4:0 w 8 lidze. Moje podania na dobieg zawsze są przecinane. Przerzuty nic nie dają. Mam wrażenie, że każda akcja jest zatrzymana idealnymi wjazdami obrońców przeciwnika, za to moja obrona nie wyłapuje podań, które przechodzą w ostatniej chwili. Staram się grać strefą, nie wychodzę obrońcami, stosuje pressing, a sam próbuje przecinać podania i nic, wszystko przechodzi. Moi obrońcy są karceni przez szybie, długie podania - mimo nie wychodzenia nimi. Gram 4-3-2-1 z kartomani i już na prawdę jestem załamany. Załączam zdjęcie składu, bo do companiona nie da się zalogować xD
#fut
suleD - Mirki, podrzućcie mi proszę jakieś ppradniki, czuję że gram beznadziejnie. Pr...

źródło: IMG_20231114_212732

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suleD: Jaka taktyka ustawiona, jakie wytyczne? Wymień tego Lisandro na Varane, kosztuje teraz jakieś 13k. Obrona taktyczna czy zaawansowana? Skład nie jest zły, w drugiej lidze widuje gorsze :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Trypel: Wymieniłem Lisandro na Varana. Obrone miałem zaawansowaną, myślisz, że to jest mój problem? Taktyke przełączam od razu na 4-3-2-1 w trakcie meczu, zrównoważona w ataku i obronie. Jeden boczny obrońca ofensywny, drugi defensywny + obieganie. Pomocnicy kryją środek, dwóch bardziej zrównoważonych, jeden nastawiony na atak i wybiegający do centrum pola karnego. Jeden napastnik się cofa, dwóch zrównoważonych, ten najbardziej wysunięty wybiega za plecy obrońców. Kogo ewentualnie wymienić na kogo
  • Odpowiedz
@suleD: Popatrz na której obronie ci się lepiej gra, pograj trochę i na tej i na tej. Paski w obronie na jakie wartości ustawione? Na moje w pierwszej kolejności do zmiany Diaby i Llorente, zależy ile masz budżetu ;)
  • Odpowiedz
@suleD: Ahh mityczne 71 głebokosci, może w tym leży twój problem :D Ludzie już potrafią na to grać więc nie jest to już tak OP jak na początku gry, pamiętaj że twoi obrońcy grają bardzo wysoko, a jak ktoś umie się bronić przed pressingiem to wystarcza mu 3-4 podania żeby wyjść sam na sam z twoim bramkarzem.
  • Odpowiedz
@suleD: Nie umiesz grać w obronie i dajesz głębokość na 72... Nie dziw się, że dostajesz po dupie. Obniż to do 55 max. Nie umiesz rozgrywać szybko piłki to wywal te szybkie konstruowanie akcji. No i kup Mendy'ego na LO.
  • Odpowiedz