Wpis z mikrobloga

W sejmie już się kłócą o stołki, a tymczasem miesiąc po wyborach dalej nikt z oPOzycji nie poruszył ważnych dla polaków tematów:
- Obniżenia i uproszczenia podatków
- Uproszczenia procedur dla przedsiębiorców
- Zagwarantowania dostępu do gotówki dla obywateli (w konstytucji)
- Rozliczenie osób odpowiedzialnych za 150k nadmiarowych zgonów spowodowanych przed odcięcie Polaków od lekarzy
- Obniżenia inflacji

Ale nie potrwa to długo, jak dla mnie to hołownia nie wytrzyma psychicznie więcej niż miesiąć

#sejm #obrady #bekazpisu #bekazpo #konfederacja #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
@Viado: nie zesraj się konfiarzu. Drugi dzień nowej kadencji a ty już masz incydent kałowy.

I naucz swoich wybrańców jak działa kwota wolna od podatku bo tfu wolnościowcy ewidentnie mają w tym obszarze braki.
  • Odpowiedz
@Viado: przecież dopiero będą formować rząd.

Morawiecki nie złożył dymisji rządu. Dzisiaj nawet Ziobro i Czarnek podczas obrad sejmu wciskali się z mówieniem poza kolejnością, bo wygrzebali w regulaminie, że ministrowie mogą zabrać głos kiedy chcą.

Duda wyznaczył Morawieckiego na premiera. Wiadomo, że go nie przegłosują.

Będzie to się tak ciągnęło do stycznia. Jak już będzie rząd, to wróć z tym wszystkim wtedy.
  • Odpowiedz
@Viado: na szczęście konfederacja złożyła już odpowiednie ustawy, tylko że stażysta z kancelarii tiktokera sie pomylił i przypadkowo wpisał w ustawe kwotę wolną od podatku do 500 tysięcy złotych zamiast 60
  • Odpowiedz
@Viado: Dobrze, że oznaczyłem Sobie, że ty jesteś od pisowców. Miesiąc od wyborów, a Pis dalej nie chce oddać władzy. Udają przed wszystkimi, że dalej rządzą.
  • Odpowiedz
Rozliczenie osób odpowiedzialnych za 150k nadmiarowych zgonów spowodowanych przed odcięcie Polaków od lekarzy

@Viado: Ja bym na początek rozliczał antyszczepów - najlepiej twardą pałą przez nerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz