Wpis z mikrobloga

Pomimo glosowania na zjednoczona opozycje w #wybory zaglosuje na #konfederacja do europarlamentu o ile nic sie nie zmieni.

Nie jestem antyunijny, ale jestem przeciw obecnej polityce unijnej szczegolnie w zakresie ekologii i transformacji energetycznej. Uwazam fit for 55 za najwieksza glupote w historii europarlamentu i ze generalnie na tym kierunku traca wszyscy obywatele.

Ogolnie zanosi sie na to, ze partie prawicowe, eurosceptyczne osiagna dobry wynik w europarlamencie, ja ich fanem nie jestem, ale przyda sie troche reality check w Brukseli i skorygowanie kierunku. Ekologia jest wazna, ale nie takim kosztem
#polityka #europa
  • 9
Pomimo glosowania na zjednoczona opozycje w #wybory zaglosuje na #konfederacja do europarlamentu o ile nic sie nie zmieni.


Nie jestem antyunijny, ale jestem przeciw obecnej polityce unijnej szczegolnie w zakresie ekologii i transformacji energetycznej. Uwazam fit for 55 za najwieksza glupote w historii europarlamentu i ze generalnie na tym kierunku traca wszyscy obywatele


@ElMatadore: Mam takie same przemyślenia... Mimo, że nie głosowałem na konfederacje, to uważam, że wybory do europarlamentu rządzą