Wpis z mikrobloga

A WIĘC MIAŁEM RACJE XD
@Napalone_Okno wczoraj o 23 ruszył w trasę. Przed godziną 6:00 wstawił fotkę jak czeka na rozładunek, który jest przeprowadzany po godzinie 6:00. Około 7:00 Wstawił fotkę, że jest już po rozładunku i wpierdziela hotdoga z kawką na #orlen

Kalkulacja wygląda tak, że droga z bazy do magazynu w Częstochowie zajęła mu 7h. Godzina czasu na rozładunek i hot doga, a teraz kolejne 7h jazdy drogą powrotną. Sam w jednym z komentarzy pod wpisami Mietka wyliczałem jego stawkę godzinową i w sumie jest jeszcze gorzej niż myślałem. Wychodzi nam tutaj 15h #!$%@? w pracy. Mietek chwali się, że dostanie 150zł dniówki. Ten huop nie ma 18,75 netto/h jak wcześniej liczyłem tylko #!$%@? 10zł xD

Mietek podczas swojej trasy kupił sobie hot doga z kawą za godzinę swojej pracy xDD. To ja już bym wolał puszki chyba zbierać. Nie wiem czy ktoś daje się bardziej #!$%@?ć w dupę przez pracodawcę niż Mietek. Twierdzi, że dostanie za ten miesiąc 3200 xD

No przecież to musi być troll, chłop przez 15h zarobi 150zł.

#przegryw
HuopWsiowy - A WIĘC MIAŁEM RACJE XD 
@Napalone_Okno wczoraj o 23 ruszył w trasę. Prze...

źródło: pobrany plik

Pobierz
  • 18
@HuopWsiowy: typ pracuje, wyszedł z piwnicy, kontaktuję się z ludźmi, nabiera doświadczenia w jeździe autem. Po kilku miesiącach odbijania się od gówno-prac.

Myślę że należy mu się trochę szacunku, nie każdy na jego miejscu miałby na to siłę.
Jak nabierze doświadczenia jako driver to i kasa zacznie się troche bardziej zgadzać.

Dla odmiany czym ty się możesz pochwalić?
@thePodgrzybek: @gorobei Śmieję się jak czytam wasze komentarze ale tak serio może być. Jestem pewny że w zasadzie żadnej umowy nie podpisał, a nawet jak podpisał to jakąś gównoumowę. Jeszcze będzie tak że się busem #!$%@? w znak stopu i będzie musiał płacić za wyklepanie go xD
posada ochroniarza w Dino


@HuopWsiowy: niech ktoś wyjaśni jak ochroniarz w sklepie to praca dla chłopa? ciągły kontakt i użeranie się z ludźmi, do tego pewnie pogarda od julek i oskarków "hah patrzcie jaki śmieszny cieć"
@HuopWsiowy warunki mega #!$%@? ale na początek to i tak lepsze niż nic. Pojeździ trochę, nabierze doświadczenia i ogarnie sobie coś lepszego.
Sam pamiętam jak ciężko było znaleźć coś sensownego, nawet z kat. C, bo nikt świeżaka nie chciał. Wystarczyły 3 miesiące u dziada w CV i zaraz inna rozmowa była.