Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska: sam mam zamiar wziąć sobie na ratki 0%, po co wydawac tyle kasy od razu, a tak to takiej ratki nie poczuje i za poł roku inflacja jeszcze pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale druga sprawa to ludzie których na to nie stać biora na raty i wydają na to 1/3 budżetu xd
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Najlepsze jest to, że budżetowy Samsung za 500 zł z media expert czy innego sklepu dla idiotów będzie spełniać tą samą funkcje co ten Iphone. Kiedyś się jarałem sprzętem elektronicznym, rootowanie, custom romy, jakieś lucky patchery i inne wynalazki bo telefony nie domagały z wczesnym androidem. Teraz pierwszy lepszy telefon za 500zł lata jak rakieta mimo, że na start ma masę bloatware od producenta.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: nigdy w zyciu nie bralem telefonu na raty. nigdy. zawsze albo dostawalem po kims starszy model jak mnie nie bylo stac. a jak bylo stac (tzn ze nie wydawalem na to wiecej niz kilkanascie procent oszczednosci) - to kupowalem za gotowke. wiem ze na ratach 0% wyszedlbym przy inflacji minimalnie na plus, ale po prostu mam zasade zeby ograncizac kredyty/raty itd
  • Odpowiedz
@Naxujmnietenkaktus: Nie wiedziałem, że fiat 126p jest wolniejszy do setki o 0,5 sekundy od S klasy mercedesa - taka jest różnica w odpalaniu apek na telefonie za 500zł vs premium. Twój argument jest mega inwalidą. Nawet "wyposażenie" jest identyczne, standardy są identyczne, nawet głupie soczewki w aparatach potrafią jechać od tego samego producenta (Sony)
  • Odpowiedz
@Naxujmnietenkaktus: M13 u mnie lata jak rakieta i nie czuje różnicy między moim drugim flagowym S10E. Jedyna różnica wydajności to jest 3D bo tam odpalam sobie emulatory konsol. Jak by zarzucić na tego M13 custom roma bez tego samsungowego syfu to by chyba chodził szybciej niż mój zblotwarowany S10E xD
  • Odpowiedz