Wpis z mikrobloga

Panowie bo jest wojna z teściem, proszę o argumenty za i przeciw.

13letnia klasa premium i 270 tysięcy przebiegu czy
13letni samochód niższej klasy z przebiegiem 160tysiecy i LPG ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście teściu ma Audi na Common Railu i mój samochód to jest trup i wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo same naprawy będą z tych oszczędnosci co na LPG.

#motoryzacja #samochody
  • 7
@Sarcasm: przecież to zależy od miliona czynników których tu nie ma.

Zależy jakie silniki, jakie konkretnie samochody, jakie wyposażenie, nawet jaki kolor tapicerki, czy szmaty, czy skóra, czy alkantara, czy jasna czy ciemna. oraz co jest sprawne a co zepsute. od stanu technicznego konkretnych modeli
No i sam przebieg czy tłuczony po mieście czy trasy, w jakim stylu te samochody się przemieszczały do tej pory. Jak często był zmieniany olej można
  • 0
Ja rozumiem i dla mnie to jest proste. Wiadomo że wolałbym jeździć lepiej wyposażonym autem, ale tłumacze gościowi że jak w takim 2.0 CR coś walnie to mnie nie stać na wymianę silnika za dyszke :D
A w sumie w Renault oprócz tankowania nic mi się od 50 tys. Km nie dzieje... Ale gość nie rozumie, czysty Janusz
@Sarcasm: dam ci radę: nie dyskutuj za dużo z teściem ;) Oni mają "swoje racje" i nie przekonasz ich. Jak ja z tatą: on ma swoje podejście do aut, ja swoje i nie dyskutuję za dużo mimo, że obydwoje z nas to samochodziarze. Zresztą, nie ma jedynie słusznego wyboru auta, wszystko zależy od potrzeb, preferencji i budżetu.