Wpis z mikrobloga

Taaa, w sumie ciekawe, bo czasami widuję ludzi w jakiś noname butach typu dunk i się zastanawiałem co to.


@LadnyChlopczyk: Tego typu obuwie obecnie ma dokładnie każda sieciówka, ''jordany'' kupisz właściwie gdzie nie pójdziesz chociaż złośliwi ich podróbkę będą widzieć wyłącznie w Croppie bo przecież Zara w Polsce to premium XD
@Cztero0404, nikt nie jest złośliwy. Po prostu Cropp pod względem designu robi słabe rzeczy i temu ludzie się tam nie ubierają. Zara cały czas odświeża swoje kolekcje. A „Jordany” obojętnie czy z Zary, Croppa, to podróbka
nikt nie jest złośliwy. Po prostu Cropp pod względem designu robi słabe rzeczy i temu ludzie się tam nie ubierają. Zara cały czas odświeża swoje kolekcje. A „Jordany” obojętnie czy z Zary, Croppa, to podróbka


@YungOTF: Przepraszam, ale nie zrozumiałeś totalnie o co mi chodziło. Tutaj kwestia jest taka, że te same buty mógłby sprzedawać Cropp, New Yorker, H&M, Zara, Bershka, ale o tym, że ktoś sprzedaje podróbki będą mówić tylko
nikt nie jest złośliwy. Po prostu Cropp pod względem designu robi słabe rzeczy i temu ludzie się tam nie ubierają.


@YungOTF: Ludzie nie kupują w Croppie? Przepraszam, ale cóż za bzdura. To, że na Croppa przez długi czas był hejt to nie jest kwestia słabego desingu a tego, że pewna grupa społeczna na czele z pewnymi osobami mającymi nawet kanały na YouTube napędzała hejt na takowy bo oni się ubierali w
Cztero0404 - >nikt nie jest złośliwy. Po prostu Cropp pod względem designu robi słabe...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-11-14_090159_wykop.pl

Pobierz
@Cztero0404, jest to kwestia słabego designu. Hejt ze strony jakichś ludzi też zadziałał. A co jest z tym outfitem nie tak? Nie każdy jest dla szarego człowieka na wyjście z domu, ale i tak jest lepszy niż to co robi Cropp i nie wiem jak ktokolwiek mógłby pomyśleć inaczej. Zresztą czemu porównujesz sieciówkę do designerów XD
jest to kwestia słabego designu. Hejt ze strony jakichś ludzi też zadziałał. A co jest z tym outfitem nie tak? Nie każdy jest dla szarego człowieka na wyjście z domu, ale i tak jest lepszy niż to co robi Cropp i nie wiem jak ktokolwiek mógłby pomyśleć inaczej. Zresztą czemu porównujesz sieciówkę do designerów XD


@YungOTF: Generalnie to wszystko jest z nim nie tak, typ wygląda jak jakaś modna dziewczynka. Nie,
@Cztero0404, a drugie trafia w Twoje gusta, więc faworyzujesz. Ja mówię o tym, że jeśli ktoś się chce podążać za modą, ubrać się modnie, to na pewno nie wybierze Croppa
a drugie trafia w Twoje gusta, więc faworyzujesz. Ja mówię o tym, że jeśli ktoś się chce podążać za modą, ubrać się modnie, to na pewno nie wybierze Croppa


@YungOTF: Przepraszam, ale dlaczego z góry zakładasz iż każdy chce ''podążać za modą''. Poza moda polega również na sprzedaży klasycznych rzeczy np: basiców oraz tego co było wcześniej